👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم بیماری روانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم بیماری روانی

پاورپوینت مفهوم بیماری روانی شامل 30 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

0/530 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم بیماری روانی

پاورپوینت مفهوم بیماری روانی شامل 30 اسلاید (ویژه رشته های روان شناسی) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

طی بیست و پنج سال گذشته، در بیشتر کشورهای غربی تغییرات عمده ای رخ داده که در وضع افرادی که در سازمانهای بازداشتگاهی به سر می برند مؤثر بوده است. (Cohen; 1985).

حوزه مهم رفتار کجروانه که مسلماً دولت با آن در ارتباط است، و نیز متضمن استفاده از سازمانهای بازداشتگاهی(1) است، بیماری روانی است. این اندیشه که دیوانگان از نظر روانی بیمار هستند، همان گونه که گفته شد، تنها از حدود دو قرن پیش آغاز می گردد. بیش از آن زمان، افرادی که ما اکنون دچار آشفتگی روانی می دانیم به جای اینکه بیمار در نظر گرفته شوند، جن زده، شریر یا مالیخولیایی پنداشته می شدند.

فهرست:

مقدمه

روان پریشی و نژندی

درمانهای جسمانی

تشخیص بیماری روانی

ماهیت دیوانگی: قانون شکنی ماندگار

رهایش

.

عنوان: مفهوم بیماری روانی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 30 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 8 حسابداري موجودي مواد و کالا پاورپوینت طراحی فونداسیون سطحی پاورپوینت بررسی دریاچه مازندران پاورپوینت كاستن فاصله بین دولت و شهروند پاورپوینت گذری بر زندگی رنزوپیانو