👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت برات رجوعی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت برات رجوعی چیست

پاورپوینت برات رجوعی چیست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

4412/525 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت برات رجوعی چیست

پاورپوینت برات رجوعی چیست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

برات نوشته‌ای است که به موجب آن شخصی که برات‌کش یا صادرکننده نامیده می‌شود معمولاً به یکی از بدهکاران خود که برات‌گیر نامیده می‌شود دستور می‌دهد که مبلغ معینی را در موعد معین در وجه شخص ثالث که دارنده‌ی برات نامیده می‌شود یا به حواله کرد او پرداخت نماید.

درصورتی‌که دارنده‌ی برات در زمان معین شده برای گرفتن وجه مندرج در برات به برات‌گیر مراجعه نماید و برات‌گیر از پرداخت وجه برات خودداری کند؛ دارنده‌ی برات به دلیل عدم وصول وجه برات می‌تواند اعتراض نماید. دارنده‌ی برات پس از اعتراض کردن و برای گرفتن وجه مندرج در برات، می‌تواند بر عهده‌ی صادرکننده و یا هر یک از ظهرنویس‌ها براتی صادر نماید. بنابراین صادرکننده یا ظهرنویس‌های براتِ اصلی، برات‌گیرِ برات جدید هستند؛ به چنین براتی برات رجوعی می‌گویند. مطابق ماده‌ی 298 قانون تجارت:

«برات رجوعی براتی است که دارنده‌ی برات اصلی پس از اعتراض، برای دریافت وجه آن و مخارج صدور اعتراض‌نامه و تفاوت نرخ به عهده برات‌دهنده یا یکی ازظهرنویس‌ها صادر می‌کند.»

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرایط صدور برات رجوعی

مبلغ برات رجوعی

پیش‌گیری از افزایش هزینه‌ها

ضمائم برات رجوعی

عدم پرداخت وجه برات رجوعی

پایان

عنوان : برات رجوعی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با نیازهای نرم افزار پاورپوینت شمع کوبی پاورپوینت بررسی شومینه مبانی و پیشینه نظری هیجان مکانیسم های دفاعی و پایگاه هویت در افراد مبتلا به سوء مصرف مواد و افراد عادی