👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری

پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نما

مشخصات فایل

تعداد صفحات

40

حجم

0/334 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری

پاورپوینت کنترل آب در گودبرداری شامل 40 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

مقدمه:

هیچ مسئله‌ای به اندازه وجود آب نمی‌تواند موجب اخلال در یک پروژه گودبرداری شود. این مسئله می‌تواند موجب کاهش ظرفیت باربری سطحی، تخریب پیشانی خاکی گود، عدم تمایل پیمانکاران در انتخاب روش شمع زنی و افزایش زمان و هزینه خواهد شد. حتی در صورتی که این مسئله‌ به طور موثر، مدیریت و کنترل شود. همچنین عامل مهمی در مورد مشکلات دسترسی و رفت و آمد در سایت است.

فهرست:

کنترل آب در گودبرداری

آب کشی گود

موارد استفاده از روش خشک سازی و آب کشی

مصالح دانه‌ای

خشک سازی گود

روش‌های انحراف آب از اطراف گود

زهکشی گود

سیستم ‌های نوین

‌اجرای لایه‌ی PVC

.

عنوان: کنترل آب در گودبرداری

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 40 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی آزمایشگاه شیمی معدنی(1) تحقیقی درباره رشته حقوق پاورپوینت درس برنامه‌ سازی کامپیوتر7 مبانی نظری شادکامی در روان شناسی پاورپوینت ۱۵ چیدمان مبلمان در ۱۵ پلان آپارتمان دوخوابه!