👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هتل برج العرب دبی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هتل برج العرب دبی

دانلود فایل پاورپوینت هتل برج العرب دبی،در حجم 45 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

45

حجم

13/641 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت هتل برج العرب دبی ،در حجم 45 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

برج العرب نام هتلی در دبی، امارات متحده عربی است. ساختمان آن ۳۲۱ متر ارتفاع دارد و در جزیره‌ای مصنوعی ۲۸۰ متر از خشکی بنا شده‌است. کوچک‌ترین اتاق هتل ۱۶۹ و بزرگ‌ترین اتاق آن ۷۸۰۰ متر مربع مساحت دارند.

غالباً هتل برج العرب را «تنها هتل ۷ ستاره جهان» می‌نامند اما همیشه تعداد ستاره‌های آن مورد بحث بوده است.

هفت طبقه از این هتل به صورت آکواریوم در زیر دریا وجود دارد. اجاره کوچک‌ترین اتاق این هتل شبی ۶ هزار درهم است. سرو هر غذا در این هتل کمتر از ۱۰۰۰ درهم نیست.

این هتل به شکل حرف V می‌باشد که یک دکل به آن متصل شده‌است. در فضای بین بالها یا همان V شکل، یک فضای میان خانه بوجود آمده که در جلوی آن خمیدگی دارد. در طی روز، کالبد و بدنهٔ سفید یک نور شیری و لطیفی را داخل هتل ایجاد می‌کند در حالیکه شیشه شفاف جلو، مقدار زیادی نور و روشنایی ایجاد می‌کند. در شب، هم بیرون و هم درون ساختمان توسط نورهای متغیر، روشن می‌شود.

لابی آتریوم برج العرب بلندترین آن در نوع خود در جهان است. زیرا در ارتفاع ۱۸۰ متری واقع شده. آتریوم بیش از یک سوم فضای داخل هتل را در برمی گیرد. درحالیکه معماری بیرونی هتل یک معماری کاملاً مدرن است، اما معماری داخلی هتل ترکیبی از سبک شرقی و غربی بصورت بسیار لوکس می‌باشد.

و...

فهرست مطالب:

معرفی برج

فضاهای خارجی

فضاهای داخلی

رستورانها و امکانات

نماد دوبی

نقشه ها

تصاویر بخش های مختلف برج

این فایل با فرمت پاورپوینت در 45 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت دیاگرام ارتباط فضاها در هتل(13 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 6 (گزارش عملکرد مالی) مبانی نظری خرید ناگهانی ، خرید تکانشی ، خرید ناگهانی در اینترنت پاورپوینت تیرچه و بلوک سقفی پاورپوینت خانه وارد دبلیو ویلیتس اورپوینت هتل بین المللی قصر طلایی