👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازاریابی چریکی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازاریابی چریکی

دانلود فایل پاورپوینت بازاریابی چریکی،در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

1/139 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بازاریابی چریکی ،در حجم 25 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن:

تغییرات با سرعت رخ می دهند و دستاوردهای پژوهشی در شرکتهای دانش بنیان نقش به سزای خویش را در جهت ارتقای کیفیت زندگی بشر و توسعه سطح رفاه جامعه و تحولات اقتصادی ایفا میکنند. مهمترین بحث در فرآیند تجاری سازی دستاوردهای این گونه موسسات توان حضور در بازارهای گوناگون کسب و کار و تمرکز بر بهبود کارایی و اثربخشی تلاشهای بازاریابی است.

امروزه بسیاری از شرکتهای نوآور با محدودیت های بودجه ای بسیاری در عرصه تجاری مواجهند و باید قابلیت آن را بیابند تا با حداقل منابع و سرمایه گذاری حداکثر سود لازم را جهت بقا و پوشش هزینه های تحقیق و ثبات خویش در بلند مدّت کسب کنند.

بازاریابی چریکی هر تماس کوچکی است که شرکت شما با هرکسی در جهان بیرونی دارد. هر تماس کوچک، یعنی فرصت های زیاد بازاریابی و این به مفهوم سرمایه گذاری مقادیر زیادی پول نیست!

و...

فهرست مطالب:

مقدمه

بازاریابی چریکی را اینگونه معرفی میکنند

چه موقع به بازاریابی چریکی نیاز داریم ؟

اصول بازاریابی پارتیزانی

تاکتیک های بازاریابی پارتیزانی

نتیجه گیری

این فایل با فرمت پاورپوینت در 25 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با نرخ ارز دانلود فایل word خلاصه کتاب درسی هویت اجتماعی پایه دوازدهم مقطع دبیرستان دوره دوم کلیه رشته ها چاپ سال 97 پاورپوینت پیامدهای اقتصادی استانداردهای حسابداری (فصل چهارم کتاب تئوری حسابداری تألیف نیکومرام و بنی مهد) پاورپوینت مقبره الشعرای تبریز مبانی و پیشینه نظری سرسختی