👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا شامل 38 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

0/827 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا شامل 38 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی  کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت شخصیت شناسی از روی امضا

مقدمه

حتی اگر هم خودش بخواهد، نمی‌تواند آنچه درونش است را پنهان کند. کافی است کمی با فوت‌و‌فن‌های شخصیت‌شناسی آشنا باشید و نتیجه چند تحقیق را به دقت خوانده باشید، تا دست هر کسی برایتان رو شود. اگر می‌خواهید بدانید بغل دستی‌تان، واقعا کیست و چه ویژگی‌هایی دارد، بهتر است یک قلم و کاغذ جلویش بگذارید و بخواهید برای یادگاری هم که شده به شما امضا بدهد. متخصصان نشانه‌شناس و گروهی از روانشناسان، معتقدند شیوه امضا کردن آدم‌ها می‌تواند برخی از خصوصیات‌شان را آشکار کند و به ما بگوید که در مقابل‌شان باید چه رفتاری را در پیش بگیریم.

امضای منطقی‌ها

اگر در زمان امضا کردن، خودکار را به طرف عقربه‌های ساعت حرکت می‌دهد، فردی منطقی است. اما اگر برعکس این حرکت را انجام می‌دهد، احتمالا با فردی روبه‌رو هستید که به آسانی دلایل شما را نمی‌پذیرد و قانع نمی‌شود، چراکه افرادی که برخلاف عقربه‌های ساعت امضا می‌کنند، معمولا آدم‌هایی غیرمنطقی هستند. پس بهتر است زمانی که فرد مقابل‌تان امضا می‌کند، در کنارش حضور داشته باشید تا علاوه بر شکل امضا، بتوانید جهت حرکت خودکار روی کاغذ را هم ببینید.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

امضای منطقی‌ها

امضای بی‌خیال‌ها

امضای جدی‌ها

امضای مرموز‌ها

امضای آدم‌های مغرور

امضای برونگراها

امضای صادق‌ها

امضای لجباز‌ها

امضای عصبی‌ها

امضای درونگراها

امضای مهربان‌ها

امضای سختکوش‌ها

امضای‌خجالتی‌ها

پایان

عنوان : شخصیت شناسی از روی امضا

فرمت : پاورپوینت

حجم :  827 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت ارگونومي كاربردي پاورپوینت نقد بنای مسجد جامع عتیق قزوین مورچه دانلود پرسشنامه هوش هیجانی شوت و همکاران (1998) برنامه پنج ساله اول و مالیاتها