👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع راه‌ها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع راه‌ها

پاورپوینت انواع راه‌ها در 24 اسلاید برای کاربران عزیز در نظر گرفته شده است و شما می توانید در صورت تمایل این پاورپوینت را دانلود نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

2/478 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت انواع راه‌ها

انواع راه‌ها

پروژه‌هاى را‌هسازى به منظور ایجاد شرایط ایمن و راحت براى استفاد‌ه‌کنندگان از انواع را‌ه‌هاى کشور انجام مى‌شود، به نحوى که در آن، نیازهاى اجتماعى، اقتصادى و زیست محیطى به شرح زیر به طور کامل رعایت شده باشد.

•    نیاز به حمل و نقل ایمن، راحت، سریع و ارزان

•    دستیابى به نیازها و هد‌ف‌هاى استفاد‌ه‌کنندگان

•    توجه بیشتر به نیازهاى استفاده‌کنندگان آسیب‌پذیر

•    در نظر گرفتن هزینه‌ها و ارزش‌هاى حفظ محیط زیست و منظرآرایى

•    برنامه ریزى بر اساس امکان‌هاى مالى، بودجه و اعتبارات قابل دسترسى واقعى

•    هزینه نگهدارى

در مطالعات راه باید هماهنگى طرح هندسى با نیازمندى‌هاى حجم ترافیک در ساعت طرح، با توجه به طبقه‌بندى عملکردی و شرایط محیطی راه و همچنین انواع وسایل حمل و نقل براى دستیابى به هدف نهایى که همان افزایش امکان تحرك و ایمنى بهره بردارى از راه است، مورد نظر باشد.

 طبقه بندى عملکردی راه‌ها

طبقه‌ بندى راه‌ها براى تأمین نیازهاى طراحى مهندسان، تصمیم گیرى مدیران، برنامه ریزی متولیان بهره‌برداری و استفاده‌کنندگان‌ از نقطه نظرهاى مختلف و برای کاربردهای گوناگون‌ امرى ضرورى است. طبقه بندی عملکردی، طبقه بندی بر اساس پستی و بلندی منطقه، تقسیم بندی کشوری (ملی و استانی) و شماره گذاری راه‌ها از انواع مختلف طبقه‌ بندى راه‌ها محسوب می‌شوند.

‌را‌ه‌ها‌ از نظر نوع عملکرد، در سه گروه طبقه‌بندى می‌شوند.

1.    راه‌های شریانی

2.    راه‌های اصلی

3.    راه‌های فرعی

کاربران عزیز توجه داشته باشید هنگام دانلود فایل از مرورگر internet explorer استفاده نکنید ;vpn نیز غیر فعال باشد تا با مشکل روبه رو نشوید.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل سیزدهم کتاب تئوری حسابداری هندریکسون ترجمه دکتر علی پارسائیان با موضوع صورت وضع مالی پاورپوینت اتصالات عنکبوتی مبانی نظری تغذیه معلولان و ورزش معلولان و ترکیب بدنی و آمادگی جسمانی و حرکتی پاورپوینت ظوابط طراحی نمای ساختمان درتهران مبانی نظری و پیشینه تحقیق پرخاشگری در کودکان و نوجوانان و درمان آن