👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کار و کار گر اصول مدیریت

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کار و کار گر اصول مدیریت

پاورپوینت کار و کار گر اصول مدیریتتوضیحات بیشتر در ادامه این پاور پوینت در 27 اسلایدر امده دانلود میباشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

1/655 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت کار و کار گر اصول مدیریت

پلیس شیکاگو با حمله به تظاهرات گسترده کارگران، که برای هشت ساعت کار در روز، و حق تشکیل اتحادیه های کارگری برپا شده بود، آنان را به خاک و خون کشید. چند روز بعد، دادگاه چند تن از رهبران کارگران را محاکمه، و به مرگ محکوم کرد. یکی از رهبران کارگران اعتصابی، پس از اعلام رای ، در برابر دادگاه چنین گفت:

کارگران اینک دریافته اند، که می توانند با اتحاد و همبستگی، و مبارزه جمعی بر مشکلات خود فائق آیند. کارگران دریافته اند که چه قدرت عظیمی در اتحاد آنان نهفته است، و به همین دلیل است که کارفرماها با تمام توان می کوشند تا اتحاد کارگران را بشکنند، و میتینگ کارگران را به خون بکشند. ما کارگران گرد هم آمدیم تا اندکی از حقوق خود را باز پس بگیریم؛ اما اکنون از دادگاه و زندان سر در آورده ایم . آیا این است معنای برابری و عدالت در جامعه ما؟ امروز اگر صدای حق طلبانه ما را با گلوله خفه می کنید، مطمئن باشید که این صداها دیگر خاموش شدنی نیست، و هر روز طنین آن رساتر خواهد شد. 

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی آلمان مبانی نظری و پیشینه تحقیق تعهد هویت، هویت و شکل گیری هویت مبانی نظری عملکرد کارکنان مبانی نظری آثار و احکام فسخ و انفساخ عقد شرکت پاورپوینت بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری