👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن

پاورپوینت آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

0/746 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن

پاورپوینت آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن شامل 34 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

پلی استایرن چیست؟ پلی‌استایرن از ترکیبات ویژه خانواده پلیمرها محسوب می‌شود و به‌لحاظ ظرفیت تولید پس از پلی‌اتیلن و پلی‌وینیل‌کلراید رتبه سوم را داراست.

به گزارش روابط عمومی TJPAPC ، پیشرفت سال‌های اخیر تکنولوژی در صنایعی چون اتومبیل‌سازی، هواپیمایی، تجهیزات ابزاردقیق، صنایع ساختمانی، ماشین‌سازی، الکترونیک و ... را نمی‌توان بدون درنظر گرفتن توسعۀ تولیدات چندین میلیون ‌تنی ترکیبات پلیمری تجسم کرد.

.

فهرست:

پلی استایرن چیست؟

ویژگی‌های پلی استایرن

خصوصیات فیزیکی

خصوصیات مکانیکی

خواص بصری

خواص حرارتی

خواص الکتریکی

خواص شیمیایی

موارد استفاده

.

عنوان: آشنایی اجمالی با پلی‌استایرن

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳۴ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت سیستم های اعلام حریق پاورپوینت بررسی جامع گلکاری پاورپوینت بررسی Microcontroller 8051 مبانی نظری وپیشینه تحقیق تعارض کار- خانواده جهانی شدن، قواعد مالیاتی و حاکمیت ملی