👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان

پاورپوینت طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان شامل 13 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن

مشخصات فایل

تعداد صفحات

13

حجم

10/156 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان

پاورپوینت طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان شامل 13 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

طراحی پروژه ارغوان، از پروژه های معمولی ساختمان های مسکونی که خواسته های کارفرما را برآورده می کند،متمایز است. با وجود این که فقط ۲ نما(نماهای جنوبی و غربی)برای این پروژه وجود دارد،در ابتدا تلاش شده تا یک ساختمان هدفمند طراحی شود.

.

فهرست:

مقدمه

تصاویر

نقشه

.

عنوان: طراحی نمای ساختمان مسکونی ارغوان

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 13 اسلاید

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل کتابخانه ملی ملک فهد عربستان پاورپوینت قانون مبادله در اقتصاد چیست پاورپوینت طرح توسعه و عمران (جامع)ناحیه منفصل شهری ننله پرسشنامه ارزیابی شایستگی مدیران و رؤسا پاورپوینت پوشش های بدنه ساختمان(پانل چوبی)