👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سیستم حرارتی گرمایش از کف

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سیستم حرارتی گرمایش از کف

پاورپوینت سیستم حرارتی گرمایش از کف در61 اسلاید برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته شده است در ادامه بخشی از متن پاورپوینت وفهرست و پیش نمایش آن را برای شما قرار داده ایم در صورت تمایل این پاورپوینت را در ادامه دانلود نماییدنکته برای دانلود فایل ها از فروشگاه از مرورگر windows explorer استفاده نکنیدو vpn باید غیر فعال باشد تا شما بتونید بدون م

مشخصات فایل

تعداد صفحات

61

حجم

1/916 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت سیستم حرارتی گرمایش از کف

مقدمه :

سیستم حرارتی گرمایش از کف که انتقال حرارت به صورت تشعشعی (تابشی) سهم زیادی در فرآیند گرمایشی آن دارد، درمقایسه با سایر سیستمهای حرارتی نه تنها در صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی بلکه در مقوله رفاه و آسایش ساکنان ساختمان ها دارای نقاط قوت بسیاری می باشد.

در سالهای اخیر، سیستم گرمایشی از کف در کشورهای اروپائی و آمریکا بسیار متداول شده است و دلیل این گسترش روزافزون بهینه بودن مصرف انرژی، توزیع یکسان گرما در تمامی سطح و فضا و دوری از مشکلات موجود در سایر روش ها ، به عنوان مثال سیاه شدن دیوارها، گرفتگی و پوسیدگی لوله ها و… می باشد. استفاده از روش گرمایش از کف جهت گرمایش محل سکونت از دیرباز به طرق مختلف انجام می گرفته است.

پاورپوینت سیستم حرارتی گرمایش از کف

مقدمه :

سیستم حرارتی گرمایش از کف که انتقال حرارت به صورت تشعشعی (تابشی) سهم زیادی در فرآیند گرمایشی آن دارد، درمقایسه با سایر سیستمهای حرارتی نه تنها در صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی بلکه در مقوله رفاه و آسایش ساکنان ساختمان ها دارای نقاط قوت بسیاری می باشد.در سالهای اخیر، سیستم گرمایشی از کف در کشورهای اروپائی و آمریکا بسیار متداول شده است و دلیل این گسترش روزافزون بهینه بودن مصرف انرژی، توزیع یکسان گرما در تمامی سطح و فضا و دوری از مشکلات موجود در سایر روش ها ، به عنوان مثال سیاه شدن دیوارها، گرفتگی و پوسیدگی لوله ها و… می باشد. استفاده از روش گرمایش از کف جهت گرمایش محل سکونت از دیرباز به طرق مختلف انجام می گرفته است.

.

فهرست :

مقدمه

روش های گرمایش از کف 

تاریخچه، انواع و مزایای گرمایش از کف 

آشنایی با سیستمهای گرمایش از کف

آشنایی با سیستمهای گرمایش از کف

فواید استفاده از سیستم گرمایش کف

روشهای کنترل دما در سیستم گرمایش کفی

سیستم کنترل دمای اتوماتیک بصورت مکانیک

سیستم کنترل دمای اتوماتیک بصورت برقی

فواید استفاده از سیستم گرمایش کف

معایب استفاده از سیستم گرمایش کف

سبکی وزن ساختمان ، افزایش ارتفاع اتاقها

صرفه جویی در مصرف سوخت

هوای پاکیزه تر و خشک نشدن هوا

افزایش ارزش منزل

تاریخچه سیستم گرمایش کفی

.

پیش نمایش اسلاید ها:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معماری پایدار (توسعه پایدار) مبانی نظری مدیریت راهبردی، توسعه اقتصاد محلی، رونق اقتصاد محلی پاورپوینت جایگاه روانکاوی در تاریخ روان شناسی پاورپوینت نقشه کشی عمومی ساختمان كارآموزی در معدن سنگ حوض ماهی اصفهان