👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول و طراحی مسجد

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول و طراحی مسجد

پاورپوینت اصول و طراحی مسجد شامل 56 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

56

حجم

1/838 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اصول و طراحی مسجد

پاورپوینت اصول و طراحی مسجد شامل 56 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه :

مسجد نیایشگاه و محل گردهمایی مسلمانان است. کعبه طبق آیه قرآن اولین مسجد روی زمین است. مسجد النبی با ورود محمد، پیامبر اسلام به مدینه درعربستان سعودی پایه‌گذاری شد.

پذیرش این مسئله که وجود مساجد گنبدها مناره‌ها در بافت یک شهر نمی‌تواند به معنای اسلامی بودن آن شهر باشد این امر را بدیهی می‌سازد که باید در عناصر و مولفه‌های دیگری که نه تنها کالبد بلکه روح و هویت شهرها را می‌سازند به دنبال نشانه‌هایی از زیست مسلمانان و الگوهای یک شهر اسلامی بود.

.

فهرست :

مقدمه

اعتقاد و بینش معماری

جهت قبله

اتصال صفوف

آستانه ورود به شبستان

 كفش كن

وضو خانه

آستانه ورود به مسجد

صحن

اساس سازه ای مساجد

.

عنوان: اصول و طراحی مسجد

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 56 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت عایق کاری ساختمان مبانی نظری استرس و فشار روانی مبانی نظری قراردادهای پیمانکاری، مشکلات کارگاه، پاورپوینت کودکان ناشنوایان وسخت شنوایان بررسی تطبیقی ارکان اختلاس و ارتشا