👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی

پاورپوینت نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی شامل 43 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آ

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

11/976 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی

پاورپوینت نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی شامل 43 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه :

خانه اپرای سیدنی مرکز هنرهای چندگانه سیدنی است. رقابت برای طراحی این اثر در سال ۱۹۵۷ آغاز شد. این بنا در نوک شمال شرقی سیدنی و در بندرگاه ساخته شده و طراحی آن در ماه مارس سال ۱۹۵۹  توسط معمار دانمارکی به نام یورن اوتزن آغاز شد و این بنا در سه مرحله ساخته شده است: مرحله اول (۱۹۵۹-۱۹۶۳) شامل ساخت سکو بالا، مرحله دوم (۱۹۶۳-۱۹۶۷) ساخت و ساز از پوسته بیرونی، مرحله سوم (۱۹۶۷-۱۹۷۳) طراحی داخلی و در نهایت در سال ۱۹۷۳ توسط ملکه الیزابت دوم رونمایی شد.

.

فهرست :

مقدمه

ریتم و تکرار در خانه اپرای سیدنی

نکات حائز اهمیت درباره ‌ی خانه‌ اپرای سیدنی

نورپردازی خانه اپرای سیدنی

نکات جالب در مورد خانه‌ اپرای سیدنی

.

عنوان: نگاهی به تاریخچه خانه‌ اپرای سیدنی

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 43 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تئوری های اثباتی حسابداری (فصل سوم کتاب تئوری حسابداری تألیف دکتر نیکومرام و دکتر بنی مهد) پاورپوینت طرح جامع (ساختاری) بندرعباس با رویکرد راهبردی پاورپوینت رویکرد روان ‌پویشی پاورپوینت معماری دیجیتال پاورپوینت عیوب جوشکاری (بخش اول)