👈 فروشگاه فایل 👉

ایمنی در آزمایشگاه كروماتوگرافی روی قشر نازك

ارتباط با ما

... دانلود ...

ایمنی در آزمایشگاه كروماتوگرافی روی قشر نازك

اطاق بسط دهندهیك كاغذ صافی كه دارای ابعادی حدود 100*150 میلی متر است در یك بشر 150 میلیمتری یا یك ارلن 250 میلی‌لیتری دهانه گشاد به طوری كه در شكل 5 نشان داده شده، قرار دهید باید به اندازه كافی حلال مورد نظر در ظرف ریخت تا حدود 5 میلی‌متر از عمق ظرف پر شود درب اطاقك را به طور كامل بسته و لااقل 15 دقیقه به حال خود بگذارید تا تعادل بین فاز بخار

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

0/46 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

ایمنی در آزمایشگاه كروماتوگرافی روی قشر نازك

اطاق بسط دهنده:

یك كاغذ صافی كه دارای ابعادی حدود 100*150 میلی متر است در یك بشر 150 میلیمتری یا یك ارلن 250 میلی‌لیتری دهانه گشاد به طوری كه در شكل 5 نشان داده شده، قرار دهید. باید به اندازه كافی حلال مورد نظر در ظرف ریخت تا حدود 5 میلی‌متر از عمق ظرف پر شود. درب اطاقك را به طور كامل بسته و لااقل 15 دقیقه به حال خود بگذارید تا تعادل بین فاز بخار و مایع در سراسر ظرف برفرار گردد. چوب پنبه برای درب ارلن مایر و صفحه‌ای از آلومینیوم برای پوشاندن بشر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

تهیه صفحات

صفحات 25*75 میلی متر ر ا به طور كلی به8 وسیله صابون و آب تمیز كرده و با آب و سپس با متانول آب كشیده و بگذارید به طور كامل خشك شود.

محدول یكنواختی از 35 گرم سیلیكاژل جی و 100 میلی لیتر كلرورفورم در یك ظرف دهانه گشاد تهیه كنید. درب ظرف را گذاشته و مخلوط را لااقل سه دقیقه تكان دهید. دو صفحه را بر روی هم منطبق كرده و با انتهای دو انگشت كاملا در عمق سوسپانسیون فرو برده، كمی به هم زده و آهسته از سوسپانسیون خارج كرده و اجازه دهید خشك شود. سپس دو صفحه را از هم جدا كرده و به طور افقی به حال خود بگذارید تا خشك شود.

👇محصولات تصادفی👇

جغرافیای شهری (مبانی شهری ایران) پاورپوینت اقلیم شناسی ایران (آب و هوای ایران) پاورپوینت بررسی گروه صنایع چوب و سازه های چوبی پاورپوینت انواع سقف های سازه ای دانلود پرسش‌نامه شخصیت آیزنک 90 سوالی