👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت گرانیت چیست؟

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت گرانیت چیست؟

پاورپوینت گرانیت چیست؟ شامل 51 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

51

حجم

1/879 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت گرانیت چیست؟

پاورپوینت گرانیت چیست؟ شامل 51 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه :

گرانیت سنگ آذرین رنگ روشنی است که دانه‌های آن به قدری بزرگ هستند که می‌توان با چشم غیرمسلح آن‌ها را مشاهده کرد (برخی سنگ‌ها به قدری ریزدانه‌اند که هیچ دانه‌ای نمی‌توان در آن‌ها با چشم دید). گرانیت به واسطه تبلور آرام مواد مذاب (ماگما) در زیر زمین تشکیل می‌شود.

.

فهرست :

مقدمه

شناخته‌شده ترین سنگ آذرین

کاربردهای فراوان گرانیت

معانی مختلف گرانیت

سه کاربرد متداول واژه گرانیت

کاربردهای گرانیت

گرانیت در پوسته قاره‌ای

ساختهای داخلی  گرانیت

.

عنوان: گرانیت چیست؟

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 51 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق سبک های دلبستگی با رضایت مندی زناشویی پاورپوینت رم کولهاس و جهانی شدن پاورپوینت سبک کانستراکتیویسم پاورپوینت برج های شعله باکو سازه های آتشین آذربایجان فرم كوتاه پرسشنامه طرح‎واره ها‎ی یانگ (YSQ-SF)