👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم احتضار چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم احتضار چیست

پاورپوینت مفهوم احتضار چیست شامل 18 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

18

حجم

4276/74 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم احتضار چیست

پاورپوینت مفهوم احتضار چیست شامل 18 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در لغت از ماده حضور گرفته شده و در باب افتعال هم بر همان معنای ثلاثی مجرد یعنی حاضر شدن استعمال شده و در اصطلاح فقهاء احتضار بر وقت کنده شدن روح اطلاق می‌شود و علت اطلاق لفظ احتضار بر آن وقت یا به علت حضور ملائکه در نزد محتضر و یا به علت حاضر شدن اهل و فامیلش در اطرافش است و یا به علت حاضر شدن مؤمنین برای تشییع او می‌باشد.

احتضار در فقه اسلامی

بحث احتضار را نوعاً علمای فقه در ضمن غسل میت از غسل‌های واجب مطرح می‌کنند و برای آن احکامی از جمله واجبات و مستحبات و مکروهات احتضار بیان فرموده‌اند.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

احتضار در فقه اسلامی

واجبات احتضار

مستحبات احتضار

مکروهات احتضار

عدم قبول توبه در حال احتضار

احتضار در بین مذاهب اسلامی

پایان

عنوان : مفهوم احتضار چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 18

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی نقش مکمل های غذایی در ورزش پلانهای اتوکد مجموعه ورزشی تفریحی پاورپوینت بیمه بیکاری چیست بررسی راهکارهای ایجاد انگیزه در معلمان برای استفاده از روش های نوین آموزشی در مقطع راهنمایی استان مرکزی بررسی رابطه بین کیفیت زندگی با سبک دلبستگی در بین دانشجویان