👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت دیوان لاهه چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت دیوان لاهه چیست

پاورپوینت دیوان لاهه چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

4666/696 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت دیوان لاهه چیست

پاورپوینت دیوان لاهه چیست شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

دیوان بین‌المللی دادگستری یا دادگاه جهانی رکن قضائی سازمان ملل متحد است که در شهر لاهه، هلند واقع است.

زبان‌های رسمی دیوان فرانسوی و انگلیسی هستند. دیوان ۱۵ قاضی دارد که آن‌ها را مجمع عمومی ملل متحد و شورای امنیت مشترکا برای نه سال انتخاب می‌کنند. هر سه سال پنج کرسی قضاوت خالی می‌شود و پنج قاضی دیگر به جمع قضات اضافه می‌شوند.

اساسنامه دیوان جزء لاینفکی از منشور ملل متحد است.

از قضاوت‌های مشهور دیوان رسیدگی به شکایت انگلستان از دولت ایران درباره شرکت نفت ایران و انگلیس بود که دیوان با رد شکایت انگلستان، خود را صالح به رسیدگی ندانست و به پیروزی ایران در پرونده نفت منجر شد ( قاضی اختصاصی ایران در آن دادگاه، دکتر کریم سنجابی از یاران دکتر مصدق بود )

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

همه چیز در باره دادگاه لاهه

اعضای دیوان

صلاحیت ترافعی دیوان

قضاوت دیوان

آرای دیوان

اعاده دادرسی

آیین دادرسی دیوان

دیوان بین‌المللی کیفری

پایان

عنوان : دیوان لاهه چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی نقش دولت الکترونیک در توسعه خدمات الکترونیکی مبانی نظری مثبت نگری مبانی نظری خود نظم بخشی رفتار ، الگو­های یادگیری پاورپوینت اندیشه ها وفرامین حضرت رسول(ص) قوه قضاییه در یک نگاه