👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مناره

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مناره

پاورپوینت مناره شامل 38 اسلاید (ویژه رشته های مهمندسی معماری) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

3/768 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مناره

 پاورپوینت مناره شامل 38 اسلاید (ویژه رشته های مهمندسی معماری) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

مناره به عنوان یکی از اساسی ترین عناصر معماری مسجد و با توجه به اهمیت اذان در اسلام و کارکردهای ارشادی و تبلیغاتی آن عنصری مهم در معماری اسلامی می باشد.مناره از مهم‌ترین عناصری است که جایگاه مهم و ویژه‌ای در معماری مساجد ایرانی در دوران اسلامی دارد.

مخلصی در کتاب معماری ایران در دوره اسلامی مناره را این‌گونه معرفی می‌کند:

«مناره یا منار به معنی جای نور و نار و در اصطلاح، بنایی بلند و گاهی اوقات باریک که در کنار مساجد و بقاع متبرکه جهت گفتن اذان یا به‌عنوان میل راهنما در کنار جاده‌ها، مساجد، کاروانسراها، مدارس و دارالضیافه‌ها احداث شده است.

.

فهرست:

مقدمه

اولین مناره ها

ساختمان مناره

مناره ها در تاریخ پیش از اسلام

مناره‌ها در تاریخ پس از اسلام تا دوره قاجاریه

تفاوت مناره و برج

نتیجه‌گیری

.

عنوان: مناره

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۵۴ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی کیفیت آموزش و پرورش پاورپوینت معماری نئو کلاسیک پاورپوینت سیستم قاب ساختمانی‌ بتن مسلح‌ پاورپوینت انکر بولت پاورپوینت مونوریل چیست؟