👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری

پاورپوینت بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری 41 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

41

حجم

0/497 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری

(باتوجه به عوامل هیدرولوژیک، زیست محیطی، قانونی، اجتماعی واقتصادی)

پاورپوینت  بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری  41 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

امروزه با گسترش شهرها و رشد آهنگ شهر نشینی، همچنین افزایش مشکلات و معضلات ناشی از این فرایند و اهمیت یافتن مدیریت یکپارچه و توسعه متوازن، همه جانبه و پایدار شهر، بحث بهسازی زیر ساخت های موجود شهری بیش از پیش قوت یافته است.                               

در این راستا امر بهسازی مسیل ها به عنوان شریانی مهم و حیاتی با کاربری های متنوع برای مدیران و برنامه ریزان شهری اهمیتی دو چندان یافته است.این پاورپوینت بر آن است که ضمن بررسی فلسفه لزوم بهسازی مسیل های شهری، به بررسی عوامل تاثیرگذار در امر بازسازی مسیل ها با رویکرد مدیریت شهری و محوریت پاسداشت محیط زیست مسیل های شهری بپردازد.

.

فهرست:

عنوان

بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری

چکیده

مقدمه

مسیل شهری چیست؟

خصوصیات فیزیکی مسیل های شهری

1- هیدرولوژی مسیل ها و نقش آن در بهسازی مسیل های شهری

2- کیفیت آب در مسیل ها و نقش آن در بهسازی مسیل های شهری

3- اکوسیستم مسیل ها و نقش آن در بهسازی مسیل های شهری

4- نقش قوانین در بهسازی مسیل های شهری

5- نقش و کارکرد اجتماع در بهسازی مسیل های شهری

.

عنوان: بررسی اهمیت و لزوم بهسازی مسیل های شهری

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 41 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظریات ساخت و شکل توسعه سکونتگاهها پاورپوینت تحلیل شبکه بی بی سی فارسی مبانی نظری درمان فراشناخت پاورپوینت تجربیات جهانی مرمت شهری رابطه سبك های مدیریت كلاس با مهارت های فراشناختی دانش آموزان