👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت کنیتکس چیست؟

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت کنیتکس چیست؟

پاورپوینت کنیتکس چیست؟ شامل 38 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نما

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

1/452 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت کنیتکس چیست؟

پاورپوینت کنیتکس چیست؟ شامل 38 اسلاید  (ویژه رشته های مهندسی مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

کنیتکس پوششی است که می تواند زبر یا صاف باشد و اغلب از آن برای پوشش دادن بیرونی ترین لایه های سازه ها و یا تجهیزات از آن استفاده می شود. ضخامت آن بیشتر از نقاشی های معمولی ساختمان هاست و به همین خاطر درزها و روزنه ها را به خوبی پر کرده  و و همچنین تمام نواقص و عیوب احتمالی در سطوح زیرین را می پوشاند. از کنیتکس اغلب برای پوشاندن سطوح فلزی، سیمانی، سنگی و بسیاری از سایر انواع سطوح استفاده می شود.ترکیبات رنگی که در کنیتکس به کار می رود حاوی رنگدانه های بسیار با دوام بوده و همچنین مقداری ماده ضد قارچ نیز به آن می افزایند تا از رشد هاگ ها و ایجاد کپک روی دیواره ها جلوگیری شود. به عللاوه برخی ترکیبات نیز به منظور ایجاد بافت های زبر (در صورت نیاز) و همچنین ایجاد خواص عایقبندی نیز به آن اضافه می شود.

با استفاده از کنیتکس دیگر نیازی به نقاشی ندارید. کنیتکی روکشی مخصوص است که به طور ویژه به منظور ایجاد پوشش های محافظ و تزئینی ساخته و توسعه داده شده است. این ماده را با اسپری های پر فشار و خیلی سریع بر روی جداره ها ایجاد می کنند به طوری که ضخامت آن حدود 20 برابر نقاشی های معمولی ساختمانی است. به همین خاطر با به کاربردن آن دیگر نیازی به انجام نقاشی که معمولا وقت و هزینه زیادی لازم دارند پیدا نمی کنید. کنیتکس به طور استاندارد در رنگ بندی های 12 گانه وجود دارد اما به هرحال می توان انواع دیگر آن را در طیف گسترده تری از انواع رنگ ها پیدا کرد.

.

فهرست:

عنوان

مقدمه

کنیتکس چیست؟

انعطاف پذیری فوق العاده

خواص فیزیکی و شیمیایی

انعطاف پذیری

وزن کنیتکس در هر لیتر

وزن لایه های ساخته شده از کنیتکس

نفوذپذیری در مقابل رطوبت و بخار آب

مزایای کنیتکس

نواقص و عیوبی که در سازه های زیرین وجود دارد را می پوشاند

زیباست و محافظی برای سطوح فلزی است

مانع تجمع رطوبت می شود

برخی خواص اکوستیکی از خود نشان می دهد

با وجود لایه های کنیتکسی نیازی به گچکاری نیست

انواع کنیتکس

کنیتکس اکرولیک:

کنیتکس های اکرلیک روغنی

.

عنوان:کنیتکس چیست؟

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 38 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استاندارد حسابداري شماره 24 (گزارشگري مالي واحدهاي تجاري در مرحله قبل از بهره برداري) پاورپوینت حسادت در کودکان پاورپوینت مشکلات محیطی و راه حل های رفتاری پاورپوینت تیرهای لانه زنبوری عوامل مؤثر و تأثیرگذار در اعمال خشونت علیه زنان در خانواده ها