👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مبلمان شهری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مبلمان شهری

پاورپوینت مبلمان شهری شامل ۳۸ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

4/233 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مبلمان شهری

پاورپوینت مبلمان شهری شامل ۳۸ اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران و ساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

مبلمان شهری به مجموعه وسیعی از وسایل ؛ اشیا ء ؛ دستگاه ها ؛ نماد ها و عناصری گفته می شود که چون در شهر و خیابان و در کل در فضای باز نصب شده اند و استفاده ی عمومی دارند به این اصطلاح معروف شده اند .

به عبارت دیگر عناصری مانند : نیمکت ها ؛ ایستگاه های اتوبوس ؛ علایم ؛ منابع نوری ؛ صندوق های پستی ؛ سطل های زباله و..... که برای راحتی ؛ آسایش و زیبایی بیشتر ؛ ارایه ی اطلاعات ؛ کنترل حرکت ؛ ایجاد امنیت و رفاه شهروندان در فضاهای شهری قرار داده شده اند ؛ مبلمان شهری نام دارد.

.

فهرست:

مبلمان شهری

تقسیم بندی عناصر مبلمان شهری

پیشینه ی مبلمان شهری در ایران

اصطلاحات رایج برنامه ریزی و فضای شهری

تجهیزات زیبا سازی

تعریف مبلمان شهری

تجهیزات ایمنی و آسایش شهری

تجهیزات زیبا سازی فضای شهری

لزوم توجه به مبلمان شهری

اهداف  طراحی مبلمان شهری

رویکرد روند طراحی در مبلمان شهری

.

عنوان: مبلمان شهری

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: ۳۸ اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل خانه خورشیدی هند پاورپوینت بررسی و ارزيابی ريسک حريق مبانی نظری مدیریت عملکرد، ارزشیابی آموزشی، فعالیتهای آموزشی، فعالیتهای فوق برنامه پرورشی مدارس پاورپوینت از بازنمایی تا کلیشه (درس 5 تفکر و سواد رسانه ای کلاس دهم) پاورپوینت ایمنی جرثقیل های سقفی و جراثقال ها