👈 فروشگاه فایل 👉

برنامه راهبردی سرمایه انسانی NSF

ارتباط با ما

... دانلود ...

برنامه راهبردی سرمایه انسانی NSF

برنامه راهبردی سرمایه انسانی NSF در 25 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

0/23 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

برنامه راهبردی سرمایه انسانی NSF

___________

سیستم مدیریت سرمایه انسانی NSF

بنیاد علوم ملی نخستین آژانس فدرال است كه علوم اساس و تحقیقات مهندسی در حدود كشف در تمام زمینه ها، و آموزش علوم و مهندسی در تمامی مراحل حمایت می كند. برای بیش از نیم قرن، سرمایه گذاریهای NSF در علوم جدید نتیجه داده است و تولید كلاس جهانی علوم و نیروی كار مهندسی را فعال ساخته است. نوع آوریهای براساس تكنولوژی را پرورش داده است و شكوفایی اقتصادی J.S. را نیرومند كرده است.

وظایف NSF

ترویج ترقی علم و پیشروی در سلامت ملی، شكوفایی، رفاه، حفظ كردن دفاع ملی (قانون NSF در 1950)

اهداف راهبردی NSF

اكتشاف: گسترش مزهای دانایی، یادگیری: پیشرفت S&E نیروی كار و سواد علمی، تحقیقات زیربنایی: مساحت تجهیزات و تأسیسات پیشرفته، نظارت: تقویت برتری در تحقیقات S&E و آموزش

فاكتورهای زیادی در موفقیت كلی NSF مؤثربوده اند اما هیچ یك بیشتر از نیروی كار كیفیت بالا نبودند. در دهه آینده در یك اقتصاد جهانی علم محور فزاینده، موفقیت پیوسته NSF و به طور غیرمستقیم دارائی های ایالات متحده، متكی به توانایی بنیاد در عمل به نگرش كامل سرمایه انسانی است.

نگرش سرمایه انسانی

جذب، گسترش و حفظ یك تمایز، نیروی كه كلاس جهانی (در سطح جهانی) كه دائماً فرا می گیرد و ظرفیت خود برای شكل دادن به آینده آژانس را گسترش می دهد و پرورش یك فرهنگ از یكپارچگی و برتری كه خلاقیت و ابتكار عمل را تشویق می كند و یك محیط زندگی كاری سلامت را ترویج می دهد.

در پشتیبانی از این دیدگاه، NSF یك سیستم مدیریت سرمایه انسانی فراگیر را ایجاد كرد كه با ارزشهای هسته ای و مركزی آژانس سازگار است و منعكس كننده وظایف و اهداف راهبردی است و در مقصود خود شفاف است و در اجرای خود منعطف است. این سیستم مدیریت سرمایه انسانی، منطبق شده و شكل گرفته با وظایف و اهداف راهبردی NSF است و شامل چهار مؤلفه می باشد:

1)برنامه ریزی، اجرا و سنجش تحقیق كرر برای مدیریت سرمایه انسانی  2) یادگیری انفرادی و سازمانی 3) زیربنای كیفیت بالا كه فعالیت های مدیریت سرمایه انسانی را پشتیبانی می كند  4) مسئولیت جمعی و فردی و جوابگویی.

ارزش های هسته ای NSF

· پیش بینی     ·اختصاص دادن به برتری     ·فراگیری گسترده     · قابل توضیح و جوابگو

چارچوب كه سیستم مدیریت سرمایه انسانی NSF را پشتیبانی میكند (نشان داده شده در زیر) شامل این ؟؟؟ و عناصر می شود: نیروی كار، برنامه ریزی متوالی و اجرای استراتژی ها- استخدام، توسعه، نگهداری و فعالیتهای انتقالی و تقویت زیربنای سرمایه انسانی (برای مثال، پروسه های موثر سرمایه انسانی، ابزارها و تكنولوژی ها) و ارزشیابی. شكل دادن اهداف سرمایه انسانی NSF و اقدامات شامل:وظایف NSF و اهداف استراتژیك، گرداننده های داخلی و خارجی، و قضاوت ارزشیابی نیروی كار.

سرمایه انسانی در طول قرن21

فهرست

هدف

سیستم مدیریت سرمایه انسانی NSF

سرمایه  انسانی در طول قرن

نیروی كار NSF

اهداف سرمایه انسانی NSF

برنامه نیروی كار NSF

برنامه توالی NSF

سرمایه گذاری در سیستم مدیریت سرمایه انسانی NSF

ضمیمه A : تقویت سیستم مدیریت سرمایه انسانی NSF

ضمیمه B  : اطلاعات چهارچوب NSF

ضمیمه C : نكات پایانی

____________________

👇محصولات تصادفی👇

جزوه درسی دانشگاهی مروری بر انواع سرریزهای مختلف (spillway) پاورپوینت تحلیل دبیرستان ژوهوای چین به عنوان یک مدرسه سبز مقاله ترجمه شده طراحی قرارداد هماهنگی برای زنجیره تأمین سوخت زیستی در چین طرح تری دی اتوکد موشک ماهواره بر پروتکل آموزش هوش هیجانی