👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن

مقدمه ای بر پردازش تصویر در هر سیستمی و با هر عملکردی برای تصمیم گیری به داده های ورودی احتیاج داریم این ورودی ها میتوانند از یک سنسور صوتی سنسور فاصله سنج سنسور مادون قرمز میکروفن و با تصاویر ارسالی از یه دوربین باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

55

حجم

0/595 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت پردازش تصویر و معرفی تکنیک های استفاده از آن

مقدمه ای بر پردازش تصویر:

  در هر سیستمی و با هر عملکردی برای تصمیم گیری به داده های ورودی احتیاج داریم. این ورودی ها میتوانند از یک سنسور صوتی; سنسور فاصله سنج ; سنسور مادون قرمز ; میکروفن و با تصاویر ارسالی از یه دوربین باشد.

  امروزه پردازش تصویر بهترین ابزار برای استخراج ویژگی ها و تحلیل موقعیت و در نهایت تصمیم گیری صحیح می باشد. در مورد انسان نیز به همین صورت است; اطلاعات از طریق چشم به مغز ارسال می شوند و مغز با پردازش این اطلاعات تصمیم نهایی را گرفته و فرمان را صادر می کند.

  هدف از پردازش تصویر پیاده سازی عملکرد ذهن انسان در قبال داده ها و انجام پردازش های خاصی برای استخراج ویژگی مورد نیاز برای رسیدن به هدف از پیش تعیین شده می باشد.

👇محصولات تصادفی👇

مقایسه سلامت عمومی و خودکارآمدی دانشجویان دارای عقاید مذهبی بالا با دانشجویان دارای عقاید مذهبی پایین پاورپوینت اعتبارات اسنادی پاورپوینت مسجد جامع شهرکرد پاورپوینت کالج ارستاد کپنهاگ استكبار جهانی و سفسطه دمكراسی