👈 فروشگاه فایل 👉

سرگذشتی از هنرمندان

ارتباط با ما

... دانلود ...

سرگذشتی از هنرمندان

این محصول در قالب فایل word و در 44 صفحه تهیه و تنظیم شده است

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

5/650 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

سرگذشتی از هنرمندان

توجه :

شما می توانید با خرید این محصول فایل قلق های پایان نامه نویسی (از عنوان تا دفاع) را به عنوان هدیه دریافت نمایید.

مقدمه

مختصری از زندگی سزان ازآنجا كه چرا سزان نقاشی را شروع كرد و به او چه لقب هایی دادند یكی از لقب های او پل بود و در كتاب معنی هنر یكی از هنرمندان قرن بیستم این لقب را به او داد.ب و سزان نقاشی را به چه سبكی و به چه نحویی شروع می‌كند و آیا تاخر زندگی خود با نقاشی بوده و آیا خانواده او موافق با كارش بودند. و مشوق اصلی آن را نام برده ایم و كارهایش را مدیون چه افرادی می باشد می توان در اینجا نامی از هنرمندان كه در زندگی سزان او را یاری كردند نام بریم. یكی از آنها زولا كه دوستی بود كه از كودكی با او بود. پیسارو كه به او كمك های زیادی كرده كه در مونه و پونس را می توان نام برد.

به نظر من سزان از هنرمندان واقع گرا بود و آن چه را كه به دید خود می دید می كشید و بر روی پرده می آورد. و می توان از او كارهای زیادی یاد گرفت حتی در ضربه قلمهایش می توان از او الهام گرفت. او در زمان خود پدر نقاشی بود. در این جا می توان صبحبتهای زیادی در مورد سزان كرد و سخن های هنرمندان در مورد او را چگونه برداشت توضیح داده شده است.

فهرست

بخش اول

                فصل اول: زندگی سزان

فصل دوم: نظر منتقدان درباره سزان

بخش دوم

                   فصل اول: دستاوردهای نقاشی معاصر (سزان و حدیث معاصر)

بخش سوم

                فصل اول: سزان در آینه نقد هنری

بخش چهارم:

                فصل اول: سزان و هنر

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل طراحی ساختمان مرکز درمانی اسپاجو لیلت (Spazio Lilt) پاورپوینت ابعاد و اندازه های مجموعه های آبی پاورپوینت عکاسی پیشینه و مبانی نظری ویژگی های شخصیتی پرسشنامه سبک تفکر