👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تاریخچه خلیج همیشگی فارس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تاریخچه خلیج همیشگی فارس

پاورپوینت تاریخچه خلیج همیشگی فارس شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

4210/280 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تاریخچه خلیج همیشگی فارس

پاورپوینت تاریخچه خلیج همیشگی فارس شامل 38 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

چکیده

خلیج فارس نامی است که از کهن ترین ادوار تاریخ برای نامیدن خلیجی که در بین ایران و شبه جزیره عربستان واقع است، مورد استفاده قرار گرفته است ، از سده های پیش از میلاد تا به امروزنام این خلیج ،خلیج فارس بوده است و در تمام کتاب های تاریخی،جغرافیایی و اسناد و نقشه ها و اطلس های جغرافیایی نام خلیج فارس وجود داشته است،در باره ی نام خلیج فارس تا دهه ی 1960 میلادی،هیچ گونه بحث و جدلی وجود نداشت ،اما بعد از تسلط انگلیس بر منطقه خلیج فارس،انگلیسی ها برای گسترش نفوذ خود نام خلیج عربی را بر زبان ها راندند تا بتوانند بین کشورهای عربی خلیج فارس و ایران دشمنی بوجود بیاورند تا بتوانند خود در این منطقه حاکمیت داشته باشند.

  و ...

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

جغرافیای خلیج فارس

نام خلیج فارس در دوران باستان

نام خلیج فارس در دوران اسلامی

نام خلیج فارس در دوران معاصر

انحراف در نام خلیج فارس

نتیجه

پایان

عنوان : تاریخچه خلیج همیشگی فارس

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت استفاده از هوش عاطفی در محيط کار پاروپوینت طرح مرمت و احیاء خانه صلح جو ( تبریز ) پاورپوینت زندگینامه فریدریش آگوست فون هایک پاورپوینت بیمه چیست پاورپوینت آشنایی با تاسیسات و تجهیزات مكانیكی بیمارستان