👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحلیل بیمارستان عمومی نیجر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحلیل بیمارستان عمومی نیجر

در این فایل بیمارستان عمومی واقع در جمهور نیجر، یکی از کشورهای آفریقا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 30 اسلاید می باشد. این فایل برای رشته معماری مناسب می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

30

حجم

2306/744 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل بیمارستان عمومی نیجر

در این فایل بیمارستان عمومی واقع در جمهوری نیجریه، یکی از کشورهای آفریقا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت و دارای 30 اسلاید می باشد. این فایل برای رشته معماری مناسب می باشد.

جمهوری نیجریه کشوری محصور در خشکی واقع در غرب آفریقاست که بیش از 80 درصد مساحت آن توسط صحرای ساحارا پوشیده شده است . آب و هوای نیمه گرمسیری کشور نیجر بسیار گرم و خشک است و میانگین سالانه دمای آن تا 35 درجه سانتیگراد هم می رسد .....

احداث این پروژه بر عهده دولت چین و نیجر است و هدف آن ساخت بیمارستانی عمومی در مقیاس بزرگ برای بهبود ارتقا تجهیزات پزشکی منطقه است .پروژه در منطقه مسطح شنی گسترده ای در حدود 7 کیلومتری شمال شهر نیامی واقع شده است . این محل منطقه ای مسکونی و در حال پیشرفت اما دارای زیر بنای ضعیف است. مردم محلی خواستار بیمارستانی جدید بودند که شرایط زندگیشان را ارتقا دهد.

فهرست مطالب

این فایل شامل بخش های زیر است 

موقعیت 

مساحت

سال تاسیس

پیش زمینه پروژه 

موقعیت شهر بیمارستان

بررسی فضاهای بیمارستان

سالن عبادت 

ساختمان بستری 

ساختمان فناوری پزشکی

سقف عایق کاری شده

سایبان های ساختمان

تهویه طبیعی

زهکشی سقف 

راهروها

مصالح و ساختار

پلان طبقات

نما

مقطع

و....

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل ساختمان مسکونی باغ مشهد، استودیو براکت ارزيابي برخي شاخص­هاي زيستي عروس­ ماهي زاينده­ رود Petroleuciscus esfahaniدر پاسخ به ترکيبات مخرب سيستم اندوکرايني در رودخانه زاينده ­رود مبانی نظری خلاقیت ، ماهیت خلاقیت دانلود پاورپوینت انواع نظام های بیمه ای پاورپوینت مهندسی ترافیک