👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روانشناسی زمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روانشناسی زمان

پاورپوینت روانشناسی زمان شامل 23 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

4155/466 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت روانشناسی زمان

پاورپوینت روانشناسی زمان شامل 23 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در تئوری می‌دانیم که زمین می‌چرخد، اما در عمل این را نمی‌بینیم و آسوده زندگیمان را می‌کنیم، چون زمینی که رویش گام می‌زنیم، نمی‌جنبد. زمان زندگی نیز چنین است.

درک درست ما از روانشناسی زمان، می‌تواند زندگی ما را تا حد بسیار زیادی تغییر دهد. شاید بتوان درک انسان را از مفهوم زمان با درک یک ماهی از آب مقایسه کرد. همچنانکه یک ماهی آنقدرها به وجود آب اهمیت نمی‌دهد، انسان‌ها نیز در زمان غوطه‌ور هستند.

هم آب برای ماهی و هم زمان برای انسان، به عنوان عنصری بسیار تأثیر گذار در روند زندگی‌شان است؛ اما آنقدر که باید به آن‌ها اهمیت داده نمی‌شود. به بیان دیگر، نحوه نگرش ما به زمان، تعیین کننده ی بخش مهمی از کیفیت زندگی ماست، اما به ندرت به آن توجه می‌کنیم. این موضوع یکی از پارادوکس‌های زمان است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تقسیم‌بندی چهارگانه از زمان

زمان و سلامتی

زمان و پول

زمان و عشق

زمان، سیاست و کسب و کار

پایان

عنوان : روانشناسی زمان

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 23

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کار آزمایشگاه با عنوان آزمایش بیوره (تشخیص موادی که دارای دو یا چند پیوند پپتیدی هستند ) پاورپوینت نقش انسان و طبیعت در شکل گیری معماری بومی و سکونت های سنتی منطقه اورامات کردستان پاورپوینت درس 18 تفکر و سواد رسانه ای ستاره ها پاورپوینت سبك باروک در طراحی داخلی پاورپوینت شیشه خود تمیز شونده