👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت روابط انسانی در سازمانهای آموزشی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت روابط انسانی در سازمانهای آموزشی

افلاطون روابط بین انسانها را ناشی از نیاز اقتصادی و همچنین تفاوت های فردی انسانها می داند.- وظیفه دولت نیز به کمال رساندن استعدادهاست.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

251

حجم

2199/775 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

عنوان: پاورپوینت روابط انسانی در سازمانهای آموزشی

فرمت فایل: ppt

تعداد اسلاید: 251

نام درس: روابط انسانی در سازمانهای آموزشی

نام کتاب: روابط انسانی در سازمانهای آموزشی

نام نویسندگان: دکتر محمدرضا سرمدی

دکتر حمیدرضا حاتمی

انتشارات: پیام نور

- درس روابط انسانی در سازمانهای آموزشی یکی از دروس تخصصی رشته علوم تربیتی در گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی است.هدف این درس آشنایی مدیران و دست اندرکاران سازمان های آموزشی با چگونگی برقرار کردن ارتباط های انسانی در سازمانهای آموزشی است.

کتاب دارای 5 فصل است . فصل اول به بحث پیرامون تاریخچه پیدایش و تکامل روابط انسانی می پردازد. در فصل دوم ، ساختار روابط انسانی در مدیریت و نقش مدیریت در روابط انسانی مورد بحث قرار می گیرد.

فصل سوم اختصاص به ارتباطات ، اهمیت و ماهیت آن دارد. تئوریها و نظریه های مدیریت در فصل چهارم مطرح می شود. و بالاخره در فصل پنجم نقش گروه در سازمان و جایگاه آن در روابط انسانی مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت بررسی سنجش عملکرد آزمون های واقعی و اصیل ترجمه مقاله ارزیابی مبتنی بر GIS تناسب زمین برای تخصیص بهینه آن در کوهستان کوئینلینگ، چین پاورپوینت خاستگاه روان ‌شناسی مبانی و پیشینه نظری بورس الکترونیک پاورپوینت استاندارد های طراحی نمای اماکن