👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت پول شویی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت پول شویی چیست

پاورپوینت پول شویی چیست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

4094/240 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت پول شویی چیست

پاورپوینت پول شویی چیست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تعریف

از یک منظر، «پول شویی» ساز وکاری است که از طریق آن درآمدهای نامشروع ناشی از فعالیت‌های غیرقانونی و سازمان‌یافته، مشروع جلوه داده می‌شود؛ برنامه جهانی مبارزه با مواد مخدر (UNDCP)، پول شویی را روندی می‌داند که طی آن درآمد را به عنوان یک درآمد قانونی جلوه‌گر نماید؛ روون بوسورت و گراهام سالت مارش نویسندگان کتاب پول شویی، در تعریف پول شویی بیان داشته‌اند:

«پول شویی عبارت است از راههایی که با توسل به آنها منابع نقدینه‌های به دست آمده از راههای نامشروع را زیر پوشش‌های فریبنده قرار داده و آن را به گونه‌ای دیگر جلوه‌گر ساخته تا بدین طریق تغییر شکل یافته، ماهیت این عایدات ناشی از اعمال مجرمانه، پنهان گردد».

و ...

فهرست مطالب

تعریف

تاریخچه

هدف پول شویی

آثار پول شویی

ویژگی‌های پول شویی

روش‌های تطهیر درآمدهای ناشی از فعالیت‌های غیرقانونی

پایان

عنوان :  پول شویی چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت انواع ماهیچه های ریخته گری بررسی رابطه بین جو سازمانی با فرسودگی شغلی کارکنان دانشگاه های دولتی شهر بندرعباس پاورپوینت فرکتال ها بررسی عوامل موثر بر قیمت و عرضه سهام پاورپوینت بررسی روغن سبوس برنج وروش های استخراج آن