👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اماره فراش چيست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اماره فراش چيست

پاورپوینت اماره فراش چيست شامل 25 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

25

حجم

4059/333 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اماره فراش چيست

پاورپوینت اماره فراش چيست شامل 25 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

«اماره فراش»، یكی از قواعد فقهی مشهور است. این قاعده از حدیث نبوی معروف «الولد للفراش و للعاهر الحجر» گرفته شده است. به‌موجب قاعده اماره فراش، چنانچه انتساب کودکی به پدر مورد تردید باشد، با شرایطی نسبتِ آن کودک به پدر اثبات می‌شود. این قاعده در حقوق، یكی از ادله‌ی اثبات نسبت قانونی کودک به‌شمار می‌آید و بنابر آن، كودكِ متولدشده به شوهر ملحق می‌شود. دو ماده‌ی ۱۱۵۸ و ۱۱۵۹ قانون مدنی ایران به این قاعده می‌پردازند. ماده‌ی ۱۳۲۲ نیز به‌روشنی آن را از امارات قانونی به‌شمار آورده است. در این مبحث با مفهوم و کاربرد اماره فراش، جایگاه حقوقی و شرایط تحقق آن بیشتر آشنا می شویم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مفهوم و کاربرد اماره فراش

شرایط تحقق اماره فراش

اماره فراش در زمان زوجیت

اماره فراش پس از انحلال نکاح

اماره فراش پس از نکاح دوم

مفهوم للعاهر الحجر

نکته‌ی آخر

عنوان : اماره فراش چيست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 3.96 مگابایت

تعداد صفحات : 25

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت معماری اتروسک (اتروريا) پاورپوینت تحلیل خانه شیشه ای اثر فیلیپ جانسون مطالعات طراحی ایستگاه راه آهن مبانی نظری دیابت تحقیق درباره شغل مدیر رستوران