👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نحوه توقیف اموال

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نحوه توقیف اموال

پاورپوینت نحوه توقیف اموال شامل 35 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

35

حجم

640/463 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نحوه توقیف اموال

پاورپوینت نحوه توقیف اموال شامل 35 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

توقیف به معنای بازداشت و بازداشتن و به طور کلی، به معنای سلب آزادی از شخص یا مال او با حالت انتظار ترخیص است، که در صورت نخست، توقیف شخص و در صورت دوم توقیف مال صدق می‌کند.

توقیف اموال محکوم‌علیه، به بازداشت دارایی‌های شخصی گفته می‌شود که حکم، به ضرر او صادر شده است. این دارایی‌ها ممکن است منقول یا غیر منقول باشد. توقیف اموال غیرمنقول اگرچه عمدتا با توقیف سند مالکیت صورت می‌گیرد اما اموال منقول به دلیل ماهیت دارای مقررات خاصی برای توقیف است.

بر اساس ماده 62 قانون اجرای احکام مدنی، زمانی ‌که محل سکونت یا محل کار محکوم‌علیه مشخص شود، اصل بر آن است که اموال و اشیای موجود در آن، متعلق به محکوم‌علیه است، زیرا عادت بیشتر مردم این است که اموالشان را نزد خودشان نگهداری می‌کنند؛ به عبارت دیگر برای آن‌ که اموال موجود در این مکان‌ها، متعلق به محکوم‌علیه محسوب شود، دلیل خاصی لازم نیست و تعلق نداشتن چنین اموالی به محکوم‌علیه است که دلیل می‌خواهد و باید آن را اثبات کرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اقسام توقیف اموال محکوم‌علیه

درخواست توقیف اموال محکوم‌علیه

اقدام به توقیف فوری اموال محکوم‌علیه

توقیف معادل محکوم‌به و هزینه اجرایی

تبدیل مال توقیف‌شده

موارد رفع توقیف از مال توقیف‌شده

آثار توقیف اموال غیرمنقول

حاضر نبودن محکوم‌له و محکوم‌علیه مانع از توقیف مال نمی‌شود

پایان

عنوان : نحوه توقیف اموال

فرمت : پاورپوینت

حجم : 644 کیلوبایت

تعداد صفحات : 35

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل خانه تقدیری اردکان پاورپوینت انرژی الکتریکی (درس 4 علوم چهارم ) مبانی نظری و پیشینه تحقیق شناخت و تحلیل رابطه رضایت شغلی با تعهد سازمانی کارکنان پاورپوینت تصمیم گیری چند معیاره پاورپوینت سیمولینک کنترل خطی در مطلب