👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حق شفعه چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حق شفعه چیست

پاورپوینت حق شفعه چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

508/788 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حق شفعه چیست

پاورپوینت حق شفعه چیست شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

قانونگذار در ماده ۸۰۸ قانون مدنی می‌گوید: هر ‌گاه مال غیرمنقول قابل تقسیمی بین دو نفر مشترک باشد و یکی از دو شریک، حصه (سهم) خود را به قصد بیع (فروش) به شخص ثالثی منتقل کند، شریک دیگر حق دارد قیمتی را که مشتری داده است، به او بدهد و حصه مبیعه (سهم فروخته‌شده) را تملک کند که این حق را حق شفعه و صاحب آن را شفیع می‌گویند.  اخذ به شفعه یکی از اسباب تملک است که ماده ۱۴۰ قانون مدنی، این موضوع را مورد توجه قرار داده است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرایط ایجاد حق شفعه چیست؟

ویژگی‌های حق شفعه

اجرای حق شفعه

آثار اجرای حق شفعه

پایان

عنوان : حق شفعه چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 512 کیلوبایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری سازگاری روانشناختی مبانی نظری ارزیابی عملکرد ، کارایی ، بهره وری مبانی نظری و پیشینه پژوهش تحلیل ارتباط محاوره ای (رویکرد تحلیل تبادلی) اریک برن TA پاورپوینت اصل وحدت در اندیشه اسلامی و تجلی آن در معماری ایرانی پاورپوینت آشنایی با حسابداری مدیریت