👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان

پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان در 90 اسلاید برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است .حجم فشرده فایل 3996کیلو بایت می باشد.در ادامه بخشی از متن و فهرست را برای شما قرار داده ایم .در این پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان را توضیح داده ایم .و درباره نمای شیشه ای ضد زلزله نیز مطلب تهیه ثبت کردیم.و در اخر مشهورترین ساختمان‌های شیشه‌ای جهان را همراه عکس و توضیح براتون اماده کردیم.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

90

حجم

3995/837 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت انواع نمای شیشه ای ساختمان

شفافیت و روشنایی یکی از ویژگی های مهم معماری ایرانی و همینطور معماری روز دنیا بوده و هست. صفات شفافیت و روشنایی در اکثر قریب به اتفاق سبک های معماری در طول تاریخ مورد توجه قرار گرفته است. شیشه مهمترین و کاربردی ترین عنصر در این زمینه محسوب می شود. هنگامی که از ظرافت شیشه در کنار استحکام فلز استفاده شود می توان آثاری مستحکم، ظریف و زیبا  پدید آورد.

مقاومت در برابر سرما ، مقاومت در برابر گرمای خورشید ، زندگی کم خطر، راحت تر شدن حفظ پاکیزگی محیط و محافظت از فضای خصوصی . او برای داشتن همچین محیطی پیشنهاد کرد تا از شیشه هایی در ابعاد بزرگ استفاده شود که امروزه ایده آن را می توان در اکثر بناهای معروف مشاهده کرد .

فهرست :  

مقدمه

خواص مطلوب نمای شیشه ای:

انواع نمای شیشه ای

فریم لس:

نمای فریم لس چیست؟

اسپایدر:

شیشه اسپایدر چیست؟

سازه اسپایدر

نصب و اجرای شیشه اسپایدر

ابعاد شیشه اسپایدر

مزایا و معایب شیشه اسپایدر

نمای کرتین وال

از مزایای نمای کرتین وال شیشه ای :

نمای دو پوسته

نمای شیشه ای ضد زلزله

تکنولوژی؛ حلقه گم شده نمای ساختمانی در ایران

نحوه ساخت شیشه سکوریت

نمای یونیتایز، نمای شیشه ای ضد زلزله

مشهورترین ساختمان‌های شیشه‌ای جهان 

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مقدمه ای بر تئوری حسابداری پاورپوینت درآمد عملیاتی ( استاندارد حسابداری شماره 3 ) پاوپوینت رفتار شناسی سگ پاورپوینت اجرای ساختمان فولادی پاورپوینت بررسی الگوریتم های ژنتیك