👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت سرمایه گذاری خطرپذیر چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت سرمایه گذاری خطرپذیر چیست

پاورپوینت سرمایه گذاری خطرپذیر چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

4254/1012 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت سرمایه گذاری خطرپذیر چیست

پاورپوینت سرمایه گذاری خطرپذیر چیست شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سرمایه گذاری خطرپذیر یکی از راه‌های دریافت پول برای شروع و یا رشد کسب و کارهای کوچک می‌باشد. بیشتر سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر همانطور که از عنوان آن‌ها پیداست، در معرض خطر بالایی قرار دارند. سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر با مدیریت فعالانه و برنامه‌ریزی در توسعه مدل‌های راهبردی، در کسب‌وکار هدف و ارزش افزوده و افزایش قیمت سهام این شرکت‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. رونق و توسعه فعالیت‌‌های سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر موتور محرکه و محور اصلی رشد محصولات جدید و نوآوری در عرصه فناوری است.

در این مبحث با سرمایه‌گذاری خطرپذیر و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا می‌ شویم .

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) به چه مفهومی است؟

نمونه قرارداد سرمایه گذاری خطرپذیر چیست؟

صندوق سرمایه گذاری خطر پذیر چگونه کار می‌کند؟

سرمایه گذاری خطرپذیر چه کاربردی دارد؟

مراحل سرمایه گذاری خطرپذیر

مدل‌های نمونه قرارداد سرمایه گذاری خطرپذیر

ویژگی‌های شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) چیست؟

سخن آخر

عنوان :  سرمایه گذاری خطرپذیر چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مدیریت استراتژیک منابع انسانی پاورپوینت اندیشه اسلامی ۱ پاورپوینت آهنگ سفر (درس هشتم دین و زندگی 1 ) پاورپوینت مقررات ملی ساختمان (الزامات عمومی ساختمان) مبانی و پیشینه نظری پیشرفت تحصیلی