👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حقوق مدنی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حقوق مدنی چیست

پاورپوینت حقوق مدنی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

292/51 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حقوق مدنی چیست

پاورپوینت حقوق مدنی چیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

«حقوق مدنی، مجموعه قواعدی است که احوال شخصیه شهروندان یک جامعه را تعیین می‌کند، مالکیت خصوصی و حقوق اصلی را که شهروندان می‌توانند در برابر هم به دست آورند و راه‌های کسب، انتقال و زوال آن حقوق را سازمان می‌دهد.»

به‌طور کلی حقوق مدنی حقوق مالی و حقوق غیرمالی اشخاص است. البته برای مطالعه این حقوق، بحث از صاحب حق (شخص طبیعی و شخص حقوقی) و موضوع حق (اموال) نیز لازم است. به‌علاوه حقوق مدنی نباید فقط افراد را به‌طور انفرادی مورد نظر قرار دهد، بلکه باید اجتماعات ایشان، به‌ویژه خانوادگی را نیز مطالعه و بررسی کند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

حقوق مدنی و سیر دگرگونی آن

موضوع حقوق مدنی و منابع آن

پایان

عنوان : حقوق مدنی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 296 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل هتل SWISS ایرلند دانلود پاورپوینت توانبخشی پاورپوینت نظریه های اقتصادی رونالد کوز مبانی نظری تحلیل محتوی پاورپوینت خطاهای ادراکی