👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عقد اجاره چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عقد اجاره چیست

پاورپوینت عقد اجاره چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

32

حجم

278/974 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عقد اجاره چیست

پاورپوینت عقد اجاره چیست شامل 32 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آرزوی داشتن خانه‌ه­ای مستقل که به نام خود آدمی­ باشد، همواره با موانعی بزرگ مانند قیمت بالای مسکن از یک‌سو و ناتوانی مالی انسان از سوی دیگر روبه‌رو بوده­ است. از این رو روش­‌های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته ­است تا انسان‌­ها بتوانند در عین حال که خانه­‌ی مستقلی ندارند، سر پناهی برای خود و خانواده­‌شان فراهم کنند. یکی از رایج‌­ترین و متداول‌ترینِ این روش‌­ها انعقاد قراردادی به نام «اجاره» بوده و هست. این قرارداد که در عین رایج بودن، قدمتی طولانی نیز دارد مواد بسیاری از قانون مدنی را به خود اختصاص داده و قواعد آن در قانون مدنی و قانون روابط موجر و مستأجر مورد اشاره قرار گرفته ­است. در این نوشتار ماهیت این قرارداد و ویژگی­‌های آن را تبیین خواهیم کرد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ماهیت قرارداد اجاره

مالک عین و مالک منافع

مسئولیت‌های بعد از انعقاد قرارداد

ویژگی­‌های قرارداد اجاره

پایان

عنوان : عقد اجاره چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 280 کیلوبایت

تعداد صفحات : 32

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق فناوری اطلاعات (ICT) بر سبک­های مختلف یادگیری کلب دانلود پاورپوینت فولدینگ پاورپوینت جنبش اجتماعی چیست پاورپوینت بررسی مکتب معماری وین اتو واگنر بررسی فرآیندهای جوشکاری مقاومتی