👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فلزات نانو ساختار

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فلزات نانو ساختار

پاورپوینت فلزات نانو ساختار در40 اسلاید برای کاربران عزيز در نظر گرفته شده است و شما می توانيد در صورت تمايل اين پاورپوينت را دانلود نماييد.کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

40

حجم

1230/62 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

فلزات نانو ساختار

فلزات نانو ساختار دانه‌هایی با اندازه نانومتری هستند كه باعث استحكام و سختی بیشتر فلز می‌شوند‌. اما در حال حاضر تردی زیاد، طبیعت و نیاز به فرآوری پیچیده مانع از آن است كه این فلزات نانو ساختار به عنوان بهترین جایگزین مواد سمی مانند كروم در پوشش‌ها و كاربردهای ضدخوردگی و نیز كاربردهای ساختاری دیگر مطرح شوند.

‌فولاد یكی از فلزات بسیار مهم در صنعت ساخت و ساز است‌. تحقیقات نشان داده‌ اضافه نمودن نانو ذرات مس به فولاد از ناهمواری‌های سطحی فولاد می‌كاهد. ‌در نتیجه تعداد عوامل افزایش دهنده تنش و در نهایت ترك خوردگی‌های ناشی از خستگی سازه‌هایی مانند پل‌ها و برج‌ها‌، كه در آنها بارگذاری به طور متناوب انجام می‌گیرد را محدود می‌سازد. فناوری نانو در صنایع ساختمان نقش بسزایی دارد، در این راستا بیشترین سهم را صنایع فولاد، شیشه و بتن ایفا می‌کنند.

کاربران عزيز توجه داشته باشيد هنگام دانلود فايل از مرورگر internet explorer استفاده نکنيد تا با مشکل روبه رو نشويد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت هدفهای آموزشی مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات خواب پاورپوینت مفهوم منظر شهری پاورپوینت سیستم بتنی قالب تونلی پاورپوینت بررسی کلیات مدارس در ایران