👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

309/439 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

از معروفترین اقتصاددانان ملی‌گرای آلمانی که حتی به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران مکتب تاریخی و "مکتب ملی‌گرایی" نیز از وی نام برده شده است، فردریک لیست است؛ که می‌توان او را یکی از منتقدان بسیار جدی مکتب کلاسیک‌ها برشمرد.

او در سال 1789 متولد و در سال 1846 از دنیا رفت. او در ابتدای کار، به خدمت دولت و سپس به تدریس پرداخت و زمانی نیز به نمایندگی مجلس ورتمبرگ آلمان برگزیده شد. لیست به‌سبب عقاید سیاسی، مورد تعقیب قرار گرفت و به آمریکا گریخت. پس از چندی دوباره به کشورش بازگشت و در کار ایجاد اتحادیه اقتصادی دولت‌های آلمان، نقشی بس مهم ایفا کرد. او در زندگی پرماجرای خود، یک هدف بیشتر نداشت و آن هم تحقق وحدت و عظمت آلمان بود و به‌خاطر این هدف، دمی از تلاش و کوشش آرام نگرفت. زمانی، به بسط و توسعه ارتباطات میان نقاط مختلف آلمان و مخصوصا تشویق احداث خطوط آهن پرداخت. سپس تمام تلاش خود را جهت تأمین رشد صنایع میهن خود، از طریق حمایت از محصولات و مصنوعات ملّی نمود.

پرثمرترین نظر لیست، اهمیت شایانی است که برای "ملّت" به‌عنوان یک واحد مستقل اقتصادی قائل شده و در این زمینه به مخالفت صریح با کلاسیک‌ها برخاسته است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

آثار لیست

نظرات لیست

انتقادات لیست به مکتب کلاسیکها

ایرادات به افکار لیست

جانشینان لیست

پایان

عنوان : زندگینامه فریدریک لیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 312 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پاورپوینت ارگونومي كاربردي دانلود فایل پاور پوینت کتاب درسی هویت اجتماعی پایه دوازدهم مقطع دبیرستان دوره دوم کلیه رشته ها چاپ سال 97 پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان مستره كارآموزی در كارخانه سایش سازی حرفه وفن (صنایع بسته بندی ) ركود اقتصادی زنگ خطرتوسعه