👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی

پاورپوینت ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

38

حجم

543/833 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی

پاورپوینت ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی شامل 38 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

ژان باتیست سه، اقتصاددان معروف فرانسوی، افکار آدام اسمیت را در اروپا مشهور ساخت. اثر مهم اقتصادی این دانشمند کتابی تحت عنوان رساله ای درباره ی اقتصاد سیاسی است که در سال 1803 میلادی انتشار یافت. سه در این کتاب با گسترش عقاید اسمیت، آینده ی روشنی را برای سرمایه داری پیش بینی کرده و نیز با تقسیم معروف علم اقتصاد به مباحث تولید، توزیع و مصرف، روش جدیدی را برای بررسی مسائل اقتصادی پیشنهاد کرده است. در اینجا ما با همان شیوه ای که « سه » در کتاب رساله ای درباره ی اقتصاد سیاسی عملکرد نظام سرمایه داری را تشریح کرده است، یعنی با « روش اقتصاد کلی » یا « روش اقتصاد کلان » عملکرد این نظام را بررسی می کنیم.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعادل اقتصادی در وضعیّت اشتغال کامل

بازار کار

بازار کالا

بازار پس انداز و سرمایه گذاری

ارزشیابی عقاید اسمیت و سه

پایان

عنوان : ژان باتیست سه و خوشبینی اقتصادی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 544 کیلوبایت

تعداد صفحات : 38

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت در مورد بدمینتون پاورپوینت تحلیل نمایشگاه ZCB هنگ کنگ پاورپوینت تحلیل تئاتر مجموعه فرهنگی Kunshan چین پاورپوینت زندگینامه شیخ ابوسعید ابوالخیر پاورپوینت بررسی سیستم عامل