👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت فقر و نابرابری های اجتماعی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت فقر و نابرابری های اجتماعی

پاورپوینت فقر و نابرابری های اجتماعی شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

306/750 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت فقر و نابرابری های اجتماعی

پاورپوینت فقر و نابرابری های اجتماعی شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

مسأله فقر و نابرابری یکی از مشکلات دیرینه جوامع بشری است. کلیه جوامع بشری،چه در حال حاضر و چه در گذر تاریخی،کم و بیش نابرابری در ابعاد مطلوبیت های کمی و ابزاری(ثروت و درآمد)کیفی وذاتی(احترام و منزلت)و ربطی(قدرت)را به گونه ای تجربه نموده اند.

 در بحث نابرابری اجتماعی ،تاکید بیشتر بر تفاوت های کمی وکیفی میان اقشار و طبقات تشکیل دهنده ساختار جامعه است به عبارتی دیگر هدف شناخت عناصر پدیده آورنده نابرابری و روند تحول  در روابط میان اقشار و طبقات جامعه می باشد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

روسو و نابرابری اجتماعی

نظریه مارکس

نظریه فرانک پارکین

نظریه گرهارد لنسکی

نابرابری های اجتماعی و علل آن

انواع نابرابری­ها

نظریه های فقر

پایان

عنوان : فقر و نابرابری های اجتماعی

فرمت : پاورپوینت

حجم : 308 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تعيين حوزه‌ها و موضوعات كاري در طراحی ساختار یک مجموعه فنی و مهندسی پاورپوینت توليد در كلاس جهاني پاورپوینت نظریه مبادله ریچارد امرسون پاورپوینت استودیوی هلندی ام وی ار دی حسابداری از دیروز تا امروز