👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس

پاورپوینت نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

49

حجم

393/392 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس

پاورپوینت نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس شامل 49 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، اقتصاد و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در این نوشتار سعی شده است تا شرح مختصری از نظریه‌ی کارپایه‌ی ارزش، به عنوان سنگ بنا و گوهر اساسی اقتصاد سیاسی مارکسیستی، ارائه  و سپس سه برهان برای اثبات آن بیان شود.

 برای شرح  و تبیین نظریه‌ی ارزش مارکس، ناگزیر از تعریف و بررسی برخی مفاهیم مرتبط با این نظریه هستیم. مارکس اثر سترگ خود سرمایه را با معرفی و شرح خصوصیات «کالا» آغاز می‌کند زیرا «ثروت جوامعی که مناسبات تولیدی سرمایه‌داری بر آنها حکم‌فرماست، به شکل توده‌ی عظیمی از کالاها نمایان می‌شود» لذا ما نیز بحث را با مفهوم کالا و خواص و مشخصات آن آغاز می‌کنیم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

کالا چیست؟

ارزش مصرف کالا

رابطه ارزش و ارزش مصرف

ارزش مبادله

رابطه ارزش و ارزش مبادله

نظریه‌ی مارکسیستی ارزش

پایان

عنوان : نظریه‌ ارزش اضافی کارل مارکس

فرمت : پاورپوینت

حجم : 396 کیلوبایت

تعداد صفحات : 49

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل و بررسی خانه شاهپوری شیراز به همراه نقشه های اتوکد پاورپوینت روان شناسی انسان گرایی چیست پاورپوینت سقف کاذب پاورپوینت خودشکوفایی و پیشرفت شغلی كارآموزش شركت ویتانا