👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جامعه شناسی دین چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جامعه شناسی دین چیست

پاورپوینت جامعه شناسی دین چیست شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

44

حجم

437/653 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جامعه شناسی دین چیست

پاورپوینت جامعه شناسی دین چیست شامل 44 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی ، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

جامعه‌شناسی دین، علمی است که روی نقش دین در اجتماع و هم‌چنین تاثیر آن روی حالت شخص با ایمان تمرکز می‌کند.نگاه جامعه‌شناسانه به دین، متوجه چیستی و ماهیت دین بدون توجه به منشا اجتماعی آن نیست، بلکه بی‌آنکه وارد ساحت چیستی دین و امر دینی شود، به بررسی روابط متقابل بین اعتقادات دینی و سازمان‌ها و نهادهای مذهبی از یک طرف، و سازمان‌ها و نهادها و آداب و رسوم اجتماعی از سوی دیگر، می‌پردازد. به همین خاطر می‌توان گفت که جامعه‌شناسی دین نگاهش صرفاً معطوف به عملکرد دین در حوزه اجتماع و نهادهای اجتماعی است. لذا جامعه‌شناسی دین را می‌توان «تحلیل جامعه‌شناسی نهادهای دینی و مطالعه روانشناسی اجتماعی پدیده‌های دینی» دانست.

لکن باید توجه داشت که جامعه‌شناسی دین نگاهش صرفا معطوف به تاثیر دین در اجتماع نیست، بلکه تاثیر متقابل اجتماع را در دین نیز بررسی می‌نماید. در نتیجه جامعه‌شناسی دین دو محور اساسی دارد:

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

جامعه‌شناسی کلاسیک و دین

جامعه‌شناسی مدرن و دین

روش‌شناسی جامعه‌شناسی دین

جامعه‌شناسی دینی و جامعه‌شناسی دین

مسائل اصلی جامعه‌شناسی دین

پایان

عنوان : جامعه شناسی دین چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 440 کیلوبایت

تعداد صفحات : 44

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی در ترکیه پاورپوینت تاثیر جبران خدمات در مدیریت منابع انسانی پاورپوینت شبکه های کامپیوتری پاورپوینت رشد هوشمند شهری پاورپوینت نگاهی به کبوترخانه‌ ها در ایران و اروپا