👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله

این پاورپوینت در مورد مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله در 70 اسلاید کامل و شامل مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله،مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری;خلاقیت;خلاقیت در کار;خلاقیت و نوآوری در کسب و کار ;خلاقیت در زندگی کاری; مدیران خلاق;خلاقیت در مدیریت;خلاقیت حل مسئله،تعریف نوآوری و...و منابع می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

70

حجم

1930/391 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله

این پاورپوینت در مورد مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله در 70 اسلاید کامل  و شامل مفهوم تفکر راهبردی و خلاقیت حل مساله،مفهوم خلاقیت و نوآوری در زندگی کاری;خلاقیت;خلاقیت در کار;خلاقیت و نوآوری در کسب و کار ;خلاقیت در زندگی کاری; مدیران خلاق;خلاقیت در مدیریت;خلاقیت حل مسئله،تعریف نوآوری و...و منابع می باشد.

قسمتی از متن:

خلاقیت

*تعدادی از تعاریف نوآوری در منابع معتبر مدیریتی در این بخش ارائه می شود: (۵و۷و۱۳)

*نوآوری فرایند اخذ ایده خلاق و تبدیل آن به محصول، خدمات و روش‌های جدید عملیات است.

*o  نوآوری عبارت از کاربردی ساختن افکار و اندیشه‌های نو ناشی از خلاقیت است.

*o نوآوری به معنای اندیشه خلاق تحقق یافته است.

*o منظور از نوآوری، خلاقیت متجلی شده و به مرحله عمل رسیده است.

*o نوآوری ارائه محصول، فرایند و خدمات جدید به بازار است.

*

1-توانایی حل مسایلی که فرد قبلا حل آنها را نیاموخته است(Weisberg)

2-فرآیندی که نتیجه آن کار تازه ای باشد که توسط گروهی در یک زمان مفید و ارزشمند تلقی شود.(Stein)

مدیران موفق به خوبی می دانند که عوامل بازدارنده ظهور خلاقیت ؛ مهمتر  از وجود استعداد خلاقیت است ؛‌چون که  در صورت آزادسازی ذهن  از پیش فرض ها و الگوهای رفتاری ؛ در مدت زمان کوتاهی می توان قدرت خلاقیت و عملی کردن فکر ها و اندیشه های کارکنان را  به طور چشمگیری افزایش داد.

در این مسیر بروز و ایجاد خلاقیت ممکن است موانع زیادی به وجود بیاید که مدیران موفق به خوبی با این مسائل آشنا هستند و می دانند که ایجاد خلاقیت و نوآوری در وجود کارکنان با رفع این موانع به وجود می آید..

خلاقیت عملکردی برگرفته از دانش، کنجکاوی، خیال‌پردازی و ارزیابی است. هرچه دانش و کنجکاوی‌تان بیشتر باشد، ایده‌ها و الگوهای بیشتر و درنتیجه محصولات و خدمات نوآورانه‌تری خلق می‌کنید. اما دانش به‌تنهایی باعث ایجاد الگوهای نو نمی‌شود. روش‌های مختلف باید از صافی آزمون و خطا بگذرند. سپس ایده‌های نوظهور باید ارزیابی و به ایده‌های کاربردی تبدیل شوند. خلاقیت درواقع فرایند است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت انواع قالب بندی ساختمان پاورپوینت لوله پی تت و روتامتر _ انواع دبی سنج پاورپوینت انواع اقرار در روانشناسی قضایی پاورپوینت تعیین گروه خونی و تهیه گستره خونی سیستم حقوق آموزش و پرورش