👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن

پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

1189/598 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن

پاورپوینت نظریه تحلیل تبادلی اریک برن شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

زندگینامه

اریک در ۱۰ می ۱۹۱۰ در مونترال کانادا متولد شد.اسم کاملش اریک لنارد برنشتاین بود.او و خواهرش گریس که ۵ سال از او کوچکتر بود فرزندان یک زوج پزشک - نویسنده به نام‌های دیوید و سارا گوردون برنشتاین بودند. پدر در سال ۱۹۲۱۱ از دنیا رفت و فرزندان با مادرشان بزرگ شدند. اریک به دانشگاه مک گیل رفت و در سال ۱۹۳۱۱ فارغ التحصیل شد. زمانی که در مک گیل مشغول به تحصیل بود مطالبی را با نام مستعار برای چند روزنامه دانشجویی می‌نوشت. او روانپزشکی را در دانشگاه ییل و تحت نظر پل فدرن شروع و در سال ۱۹۳۸۸ به اتمام رسانید. او در سال ۱۹۳۹ به شهروندی آمریکا در آمد.

در سال ۱۹۴۳ نامش را به اریک برن تغییر داد.او هم چنان به نوشتن مقاله با نام مستعار ادامه می‌داد. تحصیلاتش به واسطه شروع جنگ جهانی دوم قطع شد. دوره سربازی را در قسمت پزشکی ارتش بود که در سا ل ۱۹۴۵۵ به اتمام رسید اریک برن ۳ بار ازدواج کرد.اولین همسرش الینور مک رائه بود. آنها در سال ۱۹۴۲ ازدواج کردند، صاحب ۲ فرزند شدند و در سال ۱۹۴۵ جدا شدند. در سال ۱۹۴۹ اریک با دوروتی دی مس وی که او نیز از ازدواج قبلی اش صاحب ۲ فرزند بود، ازدواج کرد که این ازدواج در سال  ۱۹۶۴ به جدایی منجر شد. پس از رسیدن به شهرت، اریک برای سومین بار و این بار با زنی به نام توره پترسون ازدواج کرد که این ازدواج نیز دیری نپایید و این دو در سال ۱۹۷۰ از یکدیگر طلاق گرفتند. اریک برن در ۱۵ ژوئیه ۱۹۷۰۰ بر اثر سکته قلبی از دنیا رفت.

و ...

فهرست مطالب

زندگینامه

تحليل رفتار متقابل اریک برن

سه حالت ((من)) از دیدگان برن

روابط

نوازش ها

مناسک، وقت گذرانی ها، بازی ها، صمیمیت، کار

تبادلات بین افراد

موضع وجودی

بازی ها معرف موضع زندگی ما هستند

من خوب هستم – تو خوب هستی

من خوب هستم – تو خوب نیستی

من خوب نیستم – تو خوب هستی

من خوب نیستم – تو خوب نیستی

بازیهای زندگی

پایان

عنوان : نظریه تحلیل تبادلی اریک برن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.16 مگابایت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت اختلال روان پریشی مشترک چیست پاورپوینت تاریخچه آسانسور پاورپوینت اثر زلزله بر سازه های زیر زمینی و تونل مترو پاورپوینت کاربرد چوب در ساختمان پاورپوینت اسپانیا؛ زیباروی اروپایی: والنسیا