👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت عرضه‌ اولیه سهام چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت عرضه‌ اولیه سهام چیست

پاورپوینت عرضه‌ اولیه سهام چیست شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد و حسابداری کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

43

حجم

0/409 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عرضه‌ اولیه سهام چیست

پاورپوینت عرضه‌ اولیه سهام چیست شامل 43 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، حسابداری و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به احتمال زیاد درطول زندگی‌تان بارها و بارها با اخبار بازار سهام برخورد کرده‌اید و شاید یکی  از کسانی باشید که سهامی شرکت‌های مختلف را خرید و فروش کرده‌اید. در این مبحث به فرایندی که به عرضه‌ اولیه سهام یک شرکت برای عموم می‌انجامد پرداخته‌ایم.

عرضه‌ اولیه سهام یا IPO، اولین عرضه و فروش سهام یک شرکت به‌صورت عمومی است. پیش از عرضه‌ی عمومی اولیه (IPO)، شرکت باید به‌صورت خصوصی و با سهام‌داران محدود و متشکل از سرمایه گذاران اولیه (مثل مؤسسین و اقوام و دوستان آنها) و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای درنظر گرفته می‌شود. از طرف دیگر درصورت عمومی شدن شرکت، هر شخص یا نهادی اعم از افراد معمولی یا نهاد‌های سرمایه‌گذار که در پا گرفتن شرکت دخیل نبوده‌اند و مایل به خرید سهام شرکت هستند نیز سهمی از شرکت را به خود اختصاص می‌دهند. تا زمانی که شرکتی پیشنهاد عرضه‌ی سهامش را در اختیار عموم نگذارد، امکان سرمایه‌گذاری عموم در آن وجود  ندارد. شما می‌توانید تا به‌صورت بالقوه، پیشنهاد سرمایه‌گذاری در یک شرکت خصوصی را به صاحبان آن بدهید، گرچه آنها موظف به فروش سهمی از شرکت به شما نیستند. اما شرکت‌های عمومی مجبورند تا حداقل بخشی از سهام‌شان را در بازار بورس به عموم مردم بفروشند. به همین دلیل به IPO، عرضه‌ی عمومی اطلاق می‌شود.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

چه نیازی به عرضه اولیه است؟

مزایا عرضه اولیه سهام

معایب عرضه اولیه سهام

پایان

عنوان : عرضه‌ اولیه سهام چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 412 کیلوبایت

تعداد صفحات : 43 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت لاكتات و فعاليت بدني بهینه سازی مدار آسیاب (سنگ شکن) SAG کادیا هیل (ترجمه فارسی) پرسشنامه هوش هیجانی پاورپوینت طرح پرورش قـارچ خوراكـی پاورپوینت نظری بر پل ها و انواع آن