👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بانک جهانی چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بانک جهانی چیست

پاورپوینت بانک جهانی چیست شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

0/421 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بانک جهانی چیست

پاورپوینت بانک جهانی چیست شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، علوم سیاسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

بانک جهانی، نام واقعی آن بانک بین المللی ترمیم و توسعهInternational Bank for Recounstractional and Development)) است که مهمترین سازمان بین المللی است که در خصوص تأمین وتوسعه اقتصادی ممالک در حال رشد جهان فعالیت دارد.

عواملی وجود دارد که با ماهیت فعالیتهای بانکی مغایرت دارد مثل: نوع سهامداران، ماهیت سهام ، عدم قبول سپرده و وامهای کوتاه مدت  و به دلایلی میتوان نام بانک را به آن داد که : در این موسسه اعطای وام ،ضمانتنامه ها ، انتشار اوراق قرضه و . . . انجام می گیرد.

اهداف بانک جهانی

هدف اولیهاز تأسیس بانک کمک مالی به بازسازی و ترمیم کشورهایی بود که در جنگ جهانی دوم خسارت دیده بودند. لازمهاعطای وام از طرف بانک این بود که بانک متقاعد شود که وام جهت افزایش بهره وری کشور وام گیرنده و اطمینان از اینکه توانایی بازپرداخت وام را دارد.هدف اصلی بانک جهانی این است که برای طرحهای عمرانی یا بازسازی که جنبه تولیدی داشته باشد به اعطای وام یا تضمین وام بپردازد. بانک جهانی در تمام دوره فعالیت خودظرفیت وام دهی نسبتاً پایین و سیاست اجرایی محافظه کارانه ای دارد بطوری که نرخ بهره بانک جهانی از نرخ بهره بازار کمتر است.

 اهداف بانک جهانی طبق ماده اول اساسنامه :

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اهداف بانک جهانی

سرمایه و منابع بانک

 منابع مهم تأمین منابع مالی بانک جهانی

جنبه هایی که بانک برای بررسی و تحلیل یک طرح در نظر می گیرد

تأمین مالی بانک جهانی

عوامل محدود کننده حجم وام دهی بانک

نحوه مشارکت ایران در تأسیس صندوق بین المللی پول و بانک جهانی

پایان

عنوان : بانک جهانی چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 424 کیلوبایت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل طراحی خانه سالمندان توسط ”کولن و شرکاء“ پاورپوینت خلاصه کتاب برنامه ریزی استراتژیک با رویکرد تدوین استراتژی پاورپوینت زندگی نامه رولو می پاورپوینت پمپ های هیدرولیک و اجزای آن ها پاورپوینت انواع پیچ ها