👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اصول تشکیل شوراها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اصول تشکیل شوراها

پاورپوینت اصول تشکیل شوراها شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

4200/792 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اصول تشکیل شوراها

پاورپوینت اصول تشکیل شوراها شامل 29 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

شوراها، سازمانهای مستقل و جدا از وزارتخانه‌ها هستند که آنها را در اصطلاح «سازمانهای محلی یا شوراهای محلی» می‌نامند. که امور و خدمات محلی بر اساس عدم تمرکز اداری، به دست ساکنین آن نقاط سپرده می‌شود. اینها در واقع ارگانهای واحدهای سرزمینی مانند: ‌ده، شهر، بخش، شهرستان و استان، هستند؛ که به صورت غیر متمرکز اداره می‌شوند. در نظام گذشته این نوع شوراها را انجمن می‌نامیدند.

شوراها

سازمانهای اداری قوۀ مرکزی یا ثابت هستند یا غیر ثابت. سازمانهای ثابت شامل وزارتخانه‌ها و سازمانهای وابسته به آن است و سازمانهای غیر ثابت شامل شوراها و کمیته‌ها و کمیسیون‌های مستقل می‌باشند، که حدود اختیارات آنها بر حسب مورد توسط قانون معین می‌شود. تعداد سازمانهای غیر ثابت اندک بوده و منظور از ایجاد آنها تهیه و تدارک مقدمات تصمیم‌گیری در امور تخصصی و اجتماعی می‌باشد و مقامات اداری در قبول و یا رد نظرات و عقائد آنها مستقل می‌باشند، مگر آنکه قوانین، ‌ترتیب دیگری را پیش بینی نمایند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شوراها

دوره فعالیت شورا

تعداد اعضای شورا

انتخابات شوراها

احراز صلاحیت داوطلبان

شرایط رأی‌دهندگان

شرایط کاندیداها

اموال و بودجه‌ شوراها

پایان

عنوان : اصول تشکیل شوراها

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل بازار قیصریه اصفهان پاورپوینت تشریح منطق ارزیابی رادار و روش های خود ارزیابی پاورپوینت آشنایی با مفهوم ریتم در طراحی مبانی نظری جایگاه آموزش مهارت های زندگی و آموزش مهارت های زندگی در چهارچوب نظریه های برنامه درسی پاورپوینت مهارت های حل مساله و تصمیم گیری