👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری

پاورپوینت تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری شامل 20 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

4158/494 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری

پاورپوینت تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

عواملی چند، موجب به‌هم خوردن تعادل قرارداد می‌شوند، به ‌طوری که بین وضع قبلی قرارداد و وضع فعلی آن ممکن است اختلاف زیادی وجود داشته باشد. رفع اشکالات و حل نتایج حقوقی ناشی از بهم خوردن نظم قرارداد، امری مهم است؛ چرا که وقایعی هم‌چون سیل، زلزله، جنگ یا تغییرات شدید اقتصادی مانند تورم وگرانی یا تصمیمات سیاسی عمده، هر یک به نوبه خود ممکن است اجراء قرارداد را تحت تأثیر قرار دهد.

فورس‌ماژور یا اجبار مادی عبارت است؛ هر حادثه یا مانع خارجی غیرقابل پیش‌بینی و غیرقابل مقاومت که متعهد را از اجرای تعهد باز دارد و سبب برائت ذمۀ وی از ایفاء تعهدات شود. فورس‌‌ماژور نوعی جبر و زور است؛ خواه طبیعی مثل زلزله و سیل و خواه غیرطبیعی مانند جنگ و انقلاب.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

شرایط تحقق فورس‌ماژور

آثار حقوقی فورس‌ماژور

مصادیق فورس‌ماژور

پایان

عنوان : تأثیر فورس ماژور برقراردادهای اداری

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق کامل بررسی نقل و انتقال املاک ترهینی پاورپوینت تحلیل خانه ی مسکونی از هیسانوری بان در ژاپن کانال های یونی به عنوان هدف برای درمان سرطان (ترجمه فارسی) پرسشنامه باورهای غیر منطقی جونز – 100 ماده ای مبانی و پیشینه نظری مدیریت استراتژیک منابع انسانی