👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه دیوید رایزمن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه دیوید رایزمن

پاورپوینت زندگینامه دیوید رایزمن شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

41

حجم

0/292 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه دیوید رایزمن

پاورپوینت زندگینامه دیوید رایزمن شامل 41 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی، روانشناسی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

دیوید رایزمن در 22 سپتامبر 1909 در شهر فیلادلفیای پنسیلوانیا دیده به جهان گشود و در 10 می 2002 در سن 92 سالگی در شهر بینگهامتون نیویورک از دنیا رفت. رایزمن یک جامعه‌شناس، وکیل و مربی بود، او پس از فارغ‌التحصیلی از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد در سال 1935 به استخدام دیوان عالی عدالت لوئیس براندیس درآمد. وی همچنین در مدرسه حقوق دانشگاه بوفالو به تدریس پرداخت.

در سال 1949، رایزمن برای پیوستن به دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه شیکاگو دعوت شد. مهم‌ترین کتاب رایزمن، انبوه تنها (Lonely Crowd)، یک سال بعد در سال 1950 منتشر شد و تبدیل به پرفروش‌ترین کتاب سال شد. او نزدیک به بیست سال، به تدریس درس شخصیت آمریکایی و ساختار اجتماعی (American Character and Social Structure) پرداخت.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

آثار

تاثیرپذیری رایزمن

مهم‌ترین اندیشه‌های رایزمن

سه دوره تحول جامعه انسانی از نظر رایزمن

پایان

عنوان : زندگینامه دیوید رایزمن

فرمت : پاورپوینت

حجم : 296 کیلوبایت

تعداد صفحات : 41

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

ضوابط و مقررات شهری پیشینه پژوهش تنوع ژنتیکی گندم پرسشنامه محقق ساخته تعصب نقش واسطه ای خود نظم دهی ورزشی پاورپوینت بررسی بتن با مقاومت بالا