👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت جامعه شناسی سن چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت جامعه شناسی سن چیست

پاورپوینت جامعه شناسی سن چیست شامل 58 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم اجتماعی کاربرد دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

58

حجم

0/360 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت جامعه شناسی سن چیست

پاورپوینت جامعه شناسی سن چیست شامل 58 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سالخوردگی، فرایندی طبیعی است که برای همه روی می دهد و آن را در تغییرات فیزیکی که اتفاق می افتد می توان دید.به عقیده جامعه شناسان، مساله سن از این واقعیت ناشی می شود که با افراد مطابق سنشان به گونه ای دیگر رفتار می کنیم، و در ارتباط با آنچه که باید انجام دهند، انتظارات بسیار متفاوتی داریم.جست و خیز یک مرد چهل ساله در یک بعدازظهر در خیابانی پر رفت و آمد می بایست منظره خنده داری باشد.به او گفته می شود مطابق سن و سالش رفتار کند، و تماشاگران فکر می کنند که او مست و یا دیوانه است.ولی اگر یک پسر بچه 4 ساله در طول همان خیابان بالا و پایین بپرد، چطور؟ ممکن است هیچ اظهار نظری در مورد وی وجود نداشته باشد.پس سن علاوه بر عنصر زیستی، دارای عنصری اجتماعی هم هست.تقسیمات عمده سن عبارتند از: 1.کودکی; 2.جوانی; 3.بزرگسالی; 4.پیری.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

کودکی

جوانی

سرچشمه های فرهنگ جوانی

توسعه فرهنگ جوانی در غرب

زمان بیداری از رؤیای جوانی

مقصود از فرهنگ جوانی

گروه همسالان

تنوعات فرهنگی جوانی

تجارت گرایی و فرهنگ جوانی

تجاری کردن فرهنگ جوانی

سالخورده ها

پایان

عنوان : جامعه شناسی سن چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 364 کیلوبایت

تعداد صفحات : 58

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

کد متلب برای روش نیوتن رافسن (محاسبات عددی) پاورپوینت جامعه شناسی دینی ماکس وبر پاورپوینت ازدواج سفید چیست مبانی نظری سیستم های مغزی رفتاری پاورپوینت بررسی بیونیك (جانوران در معماری)